Anneler Günü Kampanyası 2018Arşiv

Anneler Günü Kampanyası 2018
SmartCard’ın Şanslı Annelerine Ayrıcalıklı Kampanya

Anneler Günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, her biri 5,000 TL değerinde giyim hediye çeki kazanacak 3 şanslı kişiden biri siz olun.

SmartCard'ınızla yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanacaksınız.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir.
  • Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır. Kampanyadan Diamond, Platinum, Gold ve Classic SmartCard sahipleri yararlanabilecektir. Anneler Günü Kampanyasına dahil SmartPOS üye işyerleri, “kuyumcular, ayakkabı, giyim, takı ve aksesuar mağazaları, mobilya ve mefruşat, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri, cep telefonu ve bilgisayar satış mağazaları, hediyelik ve turistik eşya mağazaları, kozmetik ürün satıcıları, çiçekçiler, gözlük ve optik ürün satıcıları, kamera ve fotoğraf malzemeleri dükkanları, tuhafiye ve manifatura dükkanları, kuaför ve güzellik salonları“ şeklindedir.
  • Çekilişler noter huzurunda yapılacak olup, belirlenecek 3 şanslı SmartCard sahibine hediye çekleri İktisatbank Genel Müdürlük binasında teslim edilecektir. Çekiliş sadece kadın SmartCard sahipleri arasında yapılacaktır.
  • Kampanya 13/04/2018 – 13/05/2018 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • İktisatbank çalışanları ve birinci derece akrabaları çekiliş kampanyasına katılamayacaktır.
  • Talihliler 14/05/2018 pazartesi günü noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ertesi gün kurumsal web sitemizde duyurulacaktır.
  • İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 27.04.2018 - 13.05.2018

Diğer Kampanyalar