Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Kredili Mevduat Hesabınız (KMH) acil ödemelerinizi yeterli paranız olmasa bile zamanında ve limitiniz kadar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mevduat Hesaplarını her an borç para alabileceğiniz bir kasa gibi kullanabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesabınıza vereceğiniz bir talimat ile elektrik, telefon, digiturk vb. fatura ödemeleri gibi düzenli ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödemelerin ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile sadece bu amaca yönelik verilen kredi limitinden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Vadesiz TL mevduat hesabınıza tanımlı Kredili Mevduat Hesabınızdan limitiniz dahilinde Smart Banka Kartı ile nakit çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz TL hesaba herhangi bir nakit  girişi olduğu taktirde öncelikle kredili bakiye kapatılır.

Smart Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Maaşını Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'e yönlendir, avantajlı faiz oranları ile kullanıma sunulan kredili mevduat hesabından hemen faydalan. Smart Hesap ile hesap bakiyeniz tükendiği anda, TL veya YP olarak ek nakit kullanma imkanına sahipsiniz. Anında kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı kesintisiz olarak karşılamaya devam edersiniz.

Smart KMH limitiniz günün her saati Smart Banka kartınızla Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. ATM’lerinde TL kullanımlarınız için hazır. İş günlerinde 08:15-16:00 saatleri arasında öğlenleri de açık tüm şubelerimizden TL ve YP olarak nakit çekebilirsiniz, hergün 20:00’ye kadar Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'den transfer ve ödeme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Aktif Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile ödemeleriniz limitiniz içinde yapılmaya devam eder. Aktif KMH ile su, elektrik, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeye girmez, son ödeme günlerinde hesabınızdan ödenir, siz de rahat edersiniz.

Kullandığınız miktar ve süre kadar faiz öder, kullanmadığınız zamanlarda faiz yükü taşımazsınız. Aktif KMH limitiniz günün her saati Smart Banka kartı veya SmartCard kredi kartınızla Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. ATM’lerinde TL kullanımlarınız için hazır. İş günlerinde 08:15-16:00 saatleri arasında öğlenleri de açık tüm Şubelerimizden TL ve YP olarak nakit çekebilirsiniz, hergün 20:00’ye kadar Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444 'den transfer ve ödeme işlemlerini kullanabilirsiniz.

Detay bilgi ve talepleriniz için en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesi ve Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444 hizmetinizde.