SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Kredili Mevduat Hesabınız (KMH) acil ödemelerinizi yeterli paranız olmasa bile zamanında ve limitiniz kadar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mevduat Hesaplarını her an borç para alabileceğiniz bir kasa gibi kullanabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesabınıza vereceğiniz bir talimat ile elektrik, telefon, digiturk vb. fatura ödemeleri gibi düzenli ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödemelerin ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile sadece bu amaca yönelik verilen kredi limitinden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Vadesiz TL mevdut hesabınıza tanımlı Kredili Mevduat Hesabınızdan limitiniz dahilinde Smart Banka Kartı ile nakit çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz TL hesaba herhangi bir nakit  girişi olduğu taktirde öncelikle kredili bakiye kapatılır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı