Taşıt Kredisi

İktisatbank Taşıt Kredisi

Aracınızı Seçmek Sizden, Kredisi Bizden

Hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç alımlarınızda en uygun faiz ve yüksek finansman oranları ile Bireysel Taşıt Kredisi İktisatbank'ta.

Sahip olmak istediğiniz arabanın markası ne olursa olsun, Taşıt Krediniz İktisatbank'ta hazır. 

Bireysel Araç Kredisi'nde bulunan taksit erteleme seçeneği veya dilediğiniz aylar için esnek ödeme imkanı sağlayan taksit atlatma seçeneği ödemelerinizi kolaylaştırıyor.

Rahat ve bütçenize uygun ödemelerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için krediniz Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.’de hazır, size kalan taşıtınızı seçmek ve bütçe oluşturmak.

Kredi Hesaplama Aracı ile çekmek istediğiniz tutarın, aylık taksit miktarını ve toplam geri ödeme tutarını kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz Başvuru Yap seçeneği ile Kredi Başvuru Formu'nu doldurarak anında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Hesaplama Detayları

  • Kredi tahsis ücreti, kredi kullandırılırken bir defaya mahsus alınacaktır. Bu tutar, kullandırılan kredi tutarının %2’si ve bunun üzerinden de %3 banka sigorta işlem vergisi olarak hesaplanmaktadır.
  • Kredi sözleşmesi üzerinde yer alan toplam kredi tutarı üzerinden %0,5 pul bedeli tahsil edilmektedir.
  • Yıllık maliyet oranı hesaplamalarına sigorta pirimi dahil değildir. Sigorta yapılacak ise kredi kullanımından önce verilen Tüketici Kredileri Ön Bilgilendirme Formu’da sigorta dahil yıllık maliyet oranları belirtilecektir.
  • Taksit tutarına faiz anapara ve vergiler dahildir. Vergi olarak faiz tutarı üzerinden %3 banka sigorta işlem vergisi (BSİV) alınmaktadır.
  • Kasko yapılması durumunda, kasko primi aracın fiyatına göre değişecek olup, pirim tutarı kredi kullanımından önce verilen Tüketici Kredileri Ön Bilgilendirme Formu’da kasko prim tutarı dahil yıllık maliyet oranları belirtilecektir.
  • Bankanın kredi değerlendirme ve faiz oranı değiştirme hakkı saklıdır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya +90(392)444-4444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.