telefon bankacılığı hizmeti
Bankacılık İşlemleriniz Bir Telefon Kadar Yakın

İktisatbank, 2006 yılında Kuzey Kıbrıs'ta ilk kez müşterilerine Telefon Bankacılığı hizmetini sunmuştur. Yenilenen teknoloji ve artan hizmet kalitesiyle Telefon Bankacılığı şimdi çok daha güvenli ve çok daha hızlı.

Telefon Bankacılığı'ndan Kimler Yararlanabilir?

 • İktisatbank Kredi Kartı bulunan tüm müşterilerimiz finansal işlem hizmetlerinden faydalanabilir.
 • Ayrıca İktisatbank müşterisi olmasanız da Telefon Bankacılığı 444 4 444'ten ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Neden "İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444"?

 • Finansal Bankacılık İşlemleri
  Kredi kartı ödemesinden fatura ödemesine, otomatik ödeme talimatı verilmesinden iptaline, havaleden virmana, döviz alım satımından arbitrajlı işlemlerinize kadar tüm işlemleriniz Telefon Bankacılığı ile yapabilirsiniz. Mesai saatleri dışında bireysel hesap hareketlerinizi kontrol etmek istiyorsanız Telefon Bankacılığı ile mail adresinize e-posta olarak ekstre gönderimi yapılabilmektedir.

 • Profesyonel Kadro
  Müşteri memnuniyeti amacıyla sürekli kendini yenileyen profesyonel kadromuz, müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı geri dönüş yapabilmeyi hedeflemektedir. Sizden gelen öneri ve şikayetleri ilgili bölümlere ileterek geri dönüşün yapılabilmesi ve sonuçlanabilmesi için müşterilerimiz ile İktisatbank arasında köprü görevini üstlenmektedir.

 • Hızlı ve Güvenli Bilgi Servisi
  Telefon Bankacılığı'nda ayrıca İnternet Bankacılığı, ATM Bankacılığı, SmartPos kullanımı ile ilgili müşteri temsilcilerimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz. Aktif olarak bireysel İnternet Bankacılığı’nı kullanıyorsanız ve yalnız e-parolanızı unuttuysanız veya bloke ettiyseniz Telefon Bankacılığı'nı aramanız durumunda GSM numaranız güncel olması ile blokeniz kaldırılabilir veya yeni e-parola gönderimi yapılabilir. Bireysel İnternet Bankacılığı'nızı kesintisiz olarak kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • 3 Dilde Hizmet
  Telefon Bankacılığı da bu kapsamda müşterilerine Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet verebilmektedir. Üç dilde hizmet verebilen profesyonel müşteri temsilcilerimizin yanı sıra müşteri temsilcilerine bağlanmadan sesli yanıt sistemi üzerinden de Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak bankacılık hizmeti alınabilmektedir.

 • 7 Gün Servis
  Zaman ve mekan derdi olmadan telefon olan her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Telefon Bankacılığı'nda konusunda uzman, güler yüzlü müşteri temsilcileri, hattın diğer ucunda, haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatlari arasında yardıma hazırdır.

 • SMS Güvenlik Altyapısı
  Telefon Bankacılığı'na ulaşılması durumunda sizin hesap güvenliğiniz için size sorulan sorular dışında, müşteri temsilcilerimiz sistemimizde kayıtlı olan GSM numaranıza SMS göndermekte ve anlık olarak güvenlik kontrolü yapılmaktadır. Sms Doğrulama mesajları sizlerin şahsi telefonlarınıza gönderildiğinden, sizin yerinize bir başka kişi bilgi alamaz, finansal işlem gerçekleştiremez.

 • Görüşme ve Ses Kaydı
  Gelişen teknolojisi ile birlikte en üst düzey standartlar ile müşterilerine hizmet veren Telefon Bankacılığı'nın önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamayı ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı hedefleyen Telefon Bankacılığı'nda yapılan bütün görüşmeler kayıt altında tutulmakta ve düzenli olarak uzman yöneticiler tarafından değerlendirilmektedir.

 • Ürün ve Hizmet Başvuruları
  Telefon Bankacılığı ile bankamızın ürün ve hizmetlerine başvurmak mümkündür. Temsilcilerimiz tarafından Bireysel Kredi, Kredi Kartı veya Banka Kartı başvurularınız anında sisteme girilir ve kayda alınır. Bilgileriniz sistem tarafından size en yakın şubemize yönlendirerek konusunda uzman müşteri temsilcileri tarafından iletişim kurularak ziyaret için randevu alınması sağlanır.

  * Herhangi bir kayıt ya da başvuruya ihtiyaç olmaksızın KKTC sabit hatlarından 444 4 444 'ü, cep telefonu ve yurtdışı aramalarında ise Telefon Bankacılığı 0392 444 4 444'ü tuşlayarak ulaşabilirsiniz.
Telefon Bankacılığı