Internet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı

Her Yerde Hızlı Bankacılık

İktisatbank, hızlı, güvenli ve kolay bankacılık için 2004 yılından itibaren İnternet Bankacılığı'nı hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

O günden bu yana dijital bankacılık alanındaki gelişmeleri yakından takip eden İktisatbank; bugün teknolojinin geldiği son noktayla birlikte müşterilerine güvenli ve hızlı bir internet bankacılığı deneyimi sunmaya devam etmektedir.

İnternet Bankacılığı Nedir, Nasıl Kullanılır?

İnternet Bankacılığı 7 gün 24 saat evden, ofisten ya da internet bağlantınızın olduğu her yerden tüm bankacılık işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolayca yapabileceğiniz dijital bankacılık servisidir.

Nasıl kullanmaya başlayabilirim?
Banka kartınız veya kredi kartınız varsa İnternet Bankacılığı'nı hemen kullanmak için şubeye gitmenize gerek kalmaz, anında giriş yapar ve tüm finansal işlem ile bankacılık hizmetlerinden faydalanmaya başlarsınız. Eğer henüz kartınız yoksa internet bankacılığı kaydı yaratmak için sizi en yakın şubemize bekliyoruz

Nasıl giriş yapabilirim?
İşlem yapmaya başlamak için İnternet Bankacılığı kullanıcı adınız ve e parola girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık güvenlik kodunu ekrana girmeniz yeterli.

Hangi işlemleri yapabilirim?
Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kolay kullanım için tasarlanmış menü yapısı ve sayfalar sayesinde genelinde para transferi, döviz işlemi ve fatura ödeme gibi 100’e yakın bankacılık işlemini günün her saati yapabilirsiniz.

İktisatbank İnternet Şubesinin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimiz için bunu bir "çözüm" kanalı haline getirme ve hayatınızı kolaylaştırma yolunda sürekli çalışmaktadır. Fark yaratan özelliklerimizden bazıları;

  • Tamamen Size Özel Tasarım: Kişisel Menüm ile işlemler arasında kaybolmadan kendine özel menü tasarlayabilirsiniz. Arka Plan Değiştirme Özelliği ile size özel İnternet Bankacılığı görünümü yaratabilirsiniz ve Giriş Sayfasını Belirleme ile açılış anında ilk gelen sayfayı kendiniz seçebilirsiniz.
  • Hızlı Arama ile menüler arasında gezinmeden istediğiniz işleme hemen ulaşabilirsiniz.
  • Kayıtlı ve Son 20 İşlem ile eski işlemlerinizi anında görebilir ve tekrarlayabilirsiniz.
  • Alıcıya Sms ile para transferlerini yapar yapmaz alıcıya bilgi verin.
  • Kullanıcı Adı Değiştirme ile karmaşık rakamlar ezberlemek yerine istediğiniz adı belirleyebilirsiniz.
  • Güvenlik Kısıtları ile hesaplarınızın korumasını istediğiniz gibi güçlendirebilirsiniz.
  • Son 5 Giriş Bilgisi ile geriye dönük internet kullanımlarınızın kontrolünü yapabilirsiniz.
  • Sorum Var ile istediğiniz bilgi ve talebi anında iletebilir ve cevap alabilirsiniz.

Şifremi unutursam ne yapmalıyım?
Kart Bilgileri ile GİRİŞ sayfasını açıp kart numaranızı, şifrenizi ve doğum tarihinizi girdikten sonra İnternet Bankacılığı kullanıcı oluşturma işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yeni şifreniz sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek ve sonrasında Kullanıcı Adı ile tekrar giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Her türlü soru ve destek için Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'den müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Müşteri değilsem ne yapmalıyım?

Henüz bir SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka kartına sahip değilseniz hemen web sitemizdeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eğer kart kullanmak istemiyorsanız hemen hesap açıp internet bankacılığı kaydı yaratmak için sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

Kuzey Kıbrıs'ın en modern teknolojisi ile donatılmış Kıbrıs İnternet Bankacılığı ve üstün özellikleriyle mutlaka tanışınki farkı siz de görün.

Üstelik tüm bankacılık işlemleri ücretsiz!

Internet Bankacılığı