Mobil Bankacılık

Mobil Bankacılık

Kıbrıs’ın Gerçek Mobil Uygulaması

Gelişen her türlü teknolojiyi bir "çözüm" kanalı haline getirmek için çalışan İktisatbank, Mobil Bankacılık Uygulaması ile sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor.

İktisatMobil sayesinde akıllı telefonunuzu kullanarak bankacılık ürün ve hizmetlerine istediğiniz yerden erişebilir, işlemlerinizi istediğiniz anda hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Mobil Uygulamada Fark Yaratan Özellikler

  • Gerçek Mobil Uygulama: iPhone ve Android işletim sistemine uygun teknoloji ile özel geliştirilmiştir.
  • Haber ve Kampanya İzleme: Yeni ürünleri ve güncel kampanyaları anında takip etmek için hazırlandı.
  • Şube ve ATM Bulucu: Entegre bulucu uygulaması ile en yakın Şube ve ATM’yi harita üzerinde görebilir, yol tarifi alabilirsiniz.
  • Son 10 İşlem: Giriş yaptığınız anda tüm kanallardan yapılan son 10 işleminizi liste halinde görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
  • Kayıtlı ve Son 20 İşlem: Daha önce yaptığınız tüm işlemleriniz kayıt altına alınır ve istediğinizde görüntülenir.
  • Sanal Kart: İnternette alışveriş için anında kart yaratabilir ve limitini belirleyebilirsiniz.

Nasıl kullanmaya başlayabilirim?

İktisatbank müşterisi olmasanız bile İktisatMobil uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. İktisatbank ürün ve hizmetlerine dair bilgilendirmeler, kur bilgileri, faiz oranları, size en yakın Şube&ATM bilgilerini izleme ve yol tarifi alma, kredi ve mevduat hesaplama işlemleri faydalanabileceğiniz işlemlerden sadece bazıları.

İktisatbank müşterisi iseniz uygulamayı indirdikten sonra İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Beni Hatırla özelliği ile kullanıcı adınızı girmeden de giriş sağlayabilirsiniz. İsterseniz daha önce tanımlamış olduğunuz ÇizGir şifreniz ile (kullanıcı adı ve şifre gerekmeden) cebinize gelecek SMS Doğrulama kodunu kullarak da İktisatMobil’e giriş yapabilirsiniz.

İktisatMobil ile kullandığınız mobil data (internet) siz değerli müşterilerimize hediye olarak sunulmaktadır.

Üstelik tüm bankacılık işlemleri ücretsiz!

 

Mobil Bankacılık