mobil bankacılık uygulaması
Kuzey Kıbrıs’ın İlk Gerçek Mobil Bankacılık Uygulaması İKTİSATMOBİL

Gelişen her türlü teknolojiyi bir "çözüm" kanalı haline getirmek için çalışan İktisatbank, Mobil Bankacılık Uygulaması ile sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor.

İktisatbank’ın Mobil Bankacılık Uygulaması ile bankacılık ürün ve hizmetlerine her yerden kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İktisatbank müşterisi olmasanız bile İktisatMobil uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. İktisatbank ürün ve hizmetlerine dair bilgilendirmeler, kur bilgileri, faiz oranları, size en yakın Şube&ATM bilgilerini izleme ve yol tarifi alma, kredi ve mevduat hesaplama işlemleri faydalanabileceğiniz işlemlerden sadece bazıları.

İktisatMobil'de yapacağınız tüm bankacılık işlemleri ücretsizdir.

Ayrıca uygulamanın kullandığı mobil data da siz değerli müşterilerimize ücretsiz internet olarak sunulmaktadır.

 • Gerçek Mobil Uygulama
  iPhone ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları için her sayfası özel olarak tasarlanmış ve en yeni yazılım teknolojileri ile geliştirilmiştir.

 • Menü Kişiselleştirme
  İktisatbank müşterisi olmasanız dahi ücretsiz olarak telefonunuza indirebileceğiniz İktisatMobil'de, menülerin sıralamasını kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak tamamen size kalmış.

 • ÇizGir ile Giriş
  ÇizGir, Mobil Bankacılık uygulamasına bir kez kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra bir kereye mahsus ayarlamasını yapacağınız size özel koddur. Her cihazda sadece bir ÇizGir kodu tanımlı olabileceğinden, ÇizGir kodunuz tamamen size ve cihazınıza özeldir.

 • Kayıtlı ve Son 20 İşlem
  İktisatMobil Uygulaması'nın sizlere sunduğu Kayıtlı ve Son 20 işlem menüleri ile işlemlerinizi kayıt altına alabilir ve son işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.Böylece daha önce para gönderimi yaptığınız hesapları veya ödediğiniz faturaların abone numaralarını hatırlama derdinden kurtulursunuz.

 • Yapılan Son 10 İşlem
  İktisatMobil’e giriş yaptığınız anda, işleminizi hangi kanaldan yaparsanız yapın son 10 işleminizi liste halinde görebiliyor ve bu şekilde hesaplarınızı ve bankacılık işlemlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz.

 • Haber ve Kampanya İzleme
  Doğrudan iktisatbank.com kurumsal web sitesine entegre çalışan İktisatMobil ile haberler ve kampanyalar sizlerle. Bankamızın sizler için yarattığı yeni ürünleri ve güncel kampanyaları takip etmek İktisatMobil ile artık daha da kolay.
 • Alıcıya SMS Bilgilendirmesi
  Finansal işleminizi tamamlamanızın ardından mobil işletim sistemiyle %100 entegre İktisatMobil Uygulaması'ndan ayrılmadan telefon rehberinize erişiyor ve parayı gönderdiğiniz kişiyi rehberinizden seçerek mesaj gönderimi yapabiliyorsunuz.

 • Şube ve ATM Bulucu
  Mobil cihazınız ile entegre çalışan Şube ve ATM bulucu ile harita üzerinden konumunuzu tespit eden İktisatMobil, size en yakın İktisatbank Şube ve ATM’sini dilerseniz harita üzerinde dilerseniz de liste olarak size sunuyor.
  Harita üzerinde gördüğünüz İktisatbank noktasına ulaşmak için ise ‘Yol tarifi al’ butonuna basmanız yeterli. Bu noktadan itibaren İktisatMobil size mevcut bulunduğunuz yer ile en yakın İktisatbank noktası arasındaki en uygun yolu gösteriyor.

 • Döviz - Altın İşlemleri
  Uygulamaya giriş yapmadan döviz ve kıymetli madenleri canlı olarak takip edebilir ve döviz hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Kurların işlem yapmanıza uygun olduğunu görmeniz halinde ise uygulamaya giriş yaparak İktisatMobil’in size sunduğu avantajlı kurlarla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Krediler ve Kredi Kartları
  Özel olarak tasarlanan Kredi ve Kredi Kartı menüleri sayesinde mevcut kredinizi izleyebilir, yeni kredi başvurusu yapabilir, aktif kartlarınızı görüntüleyebilir ve kartlarınızla gerçekleştirdiğiniz işlemleri anlık olarak izleyebilirsiniz. Geniş kapsamlı olarak hazırlanan kredi kartı menülerini kullanarak, kartlarınızı dilediğiniz zaman internet/telefon/posta alışverişlerine kapatıp, ihtiyacınız olan zaman tekrardan açabilirsiniz.

 • Otomatik Ödeme
  Cep Telefonu’ndan, sabit telefona, elektrikten, belediye ödemelerine tüm kurum/kuruluş ödemelerinizi 7/24 yapabileceğiniz İktisatMobil’de, Otomatik Ödeme Talimat menüsü de hizmetinizde.
  Otomatik Ödeme menüsü sayesinde, yeni talimat verebilir, mevcut talimatlarınızı güncelleyebilir ve ödeme tablolarınızı inceleyebilirsiniz. İktisatMobil ile ödemelerinizin kontrolü daima kontrolünüzde kalır.

 • Sanal Kart Oluşturma
  Yapacağınız alışverişe göre düzenleyebileceğiniz Sanal Kart limit bilgisi sayesinde kartınızı kullanmadığınız zamanlarda riskinizi minimuma indirmiş olacaksınız.
  Sanal Kart fiziken var olmayan bir ek kart olduğundan, kart bilgilerine İktisatMobil aracılığıyla ulaşabilmek işlemlerinizde büyük kolaylık sağlayacaktır.
Mobil Bankacılık