kredi kartı şifresi

SMS Bankacılığı ile Banka ve Kredi Kartı Şifresi

KKTC'de yine bir ilk; Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'den SMS Bankacılığı!

Smart Banka veya SmartCard Kredi Kartı şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4440'a kısa mesaj göndererek şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS ile Banka ve Kredi Kartı Şifresi Oluşturmak için İktisatbank SMS Bankacılığı Servisini kullanabilirsiniz. Yeni şifreniz cebinize gelsin!

SmartCard Kredi Kartı Şifresi

SmartCard Kredi Kartınız için yeni şifre almak veya varolan şifrenizi değiştirmek için Cep Telefonunuzun Kısa Mesaj Menüsüne (SMS) SIFRE yazıp Boşluk bırakın kendi belirleyeceğiniz(*) 4 haneli şifrenizi yazdıktan sonra boşluk bırakarak kredi kartınızın son 4 rakamını ve arkasındaki 3 rakamı (CVV2) yazıp kısa mesajla 4440'a(**) gönderin, şifrenizi anında oluşturun.
Örnek: "SIFRE 1234 1234567"

Smart Banka Kartı Şifresi 

Smart Banka kartınız için yeni şifre almak veya varolan şifrenizi değiştirmek için ise Cep Telefonunuzun Kısa Mesaj Menüsüne (SMS) SIFRE yazıp Boşluk bırakın kendi belirleyeceğiniz(*) 4 haneli şifrenizi yazdıktan sonra boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini yazıp kısa mesajla 4440'a(**) gönderin, şifrenizi anında oluşturun.
Örnek: "SIFRE 1234 1234"

* Kart'larınız ve hesaplarınızın güvenliği için şifrenizi 19xx ile başlaması sistem tarafından engellenmektdir.

NOT: Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. tarafından gönderilen SMS'lerden ücret alınmamaktadır. Sizin göndereceğiniz mesajlarda ise ilgili GSM şirketinin ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Cep telefonu numaranız Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. sistemine kayıtlı değil ise size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesinden güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Yurtdışı GSM hatları için +90 (548) 888 4440 numarasına kısa mesaj gönderilmelidir.