ATM Bankacılığı

Bankacılık İşlemleri ATM Bankacılığı ile Yanınızda

İktisatbank ATM‘leri; hesaptan para çekme, kredi kartı nakit avans, kredi borcu ödeme, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme ve döviz alış-satış işlemleri gibi zengin işlem seti sayesinde 24 saat kesintisiz hizmet sağlıyor.

Üstelik yanınızda kartınız olmasa da kredi kartı borcu ödeme veya hesaba para yatırma işlemlerinizi anında yapmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs'ın her bölgesine yayılmış olan İktisatbank ATM’lerinden başka bankalara ait kredi kartı veya banka kartları kullanılarak da Nakit Avans, Bakiye Sorgulama ve Para Çekme işlemleri de yapılabilmektedir. ATM Bankacılığı'ndan hizmet almak için SmartCard kredi kartı ve Smart Banka kartının yanısıra Mastercard, Maestro, Visa veya Electron logolu bir karta sahip olmak yeterlidir.

Zamanın çok önemli olduğu günümüzde bankada sıra beklemek için vakti olmayan müşterilerimiz, ATM'lerden 24 saat boyunca, kesintisiz, kartlı veya kartsız 50’nin üzerinde bankacılık hizmeti alabilirken, para yatırma özelliği de bulunan ATM’lerden kendi hesaplarına veya istedikleri herhangi bir hesaba para yatırabilir, SmartCard kredi kartı borcunu ödeyebilirler.

SmartCard banka veya kredi kartınız yoksa başvuru için;

 • Size en yakın şubemize başvurabilir,
 • ATM Bankacılığı'ndan başvuru yapabilir,
 • İnternet Bankacılığı'ndan başvuru yapabilir,
 • Mobil Bankacılık'tan başvuru yapabilir,
 • Telefon Bankacılığı'nı 444 4 444 arayabilir,
 • Başvuru formunu doldurabilirsiniz.
ATM'lerde, şubede sıra beklemeden kartlı ve kartsız bankacılık işlemlerini yapmanın keyfini yaşarsınız.

 • KKTC'de yaygın ATM'leri kullanarak 24 saat boyunca kesintisiz, hızlı ve güvenli bankacılık hizmeti alabilirsiniz.
 • 50'nin üzerindeki bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden ATM'lerden yapabilirsiniz.
 • Smart Banka Kartı ve SmartCard Kredi Kartları ile yapılan işlemlerin yanı sıra kartsız işlemler de yapabilirsiniz.
 • Para yatırma özelliği bulunan ATM'lerden kendi hesabınıza veya başkasının hesabına para yatırabilir, kendinize veya başkasına ait SmartCard Kredi Kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Para yatırma işlemi sırasında yatıracağınız banknotun yırtık veya katlı olmamasına, para ile birlikte para yatırma ünitesine herhangi bir cismin takılmamasına özen gösterilmelidir.
 • Vadesiz hesabınızın müsait olması durumda fatura ödemelerinizi yine ATM Bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza tanımlatacağınız Kredili Mevduat Hesabı ile nakit kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.
ATM Bankacılığı üzerinden 'ingilizce' dil seçeneği ile tüm bankacılık işlemlerinizi ingilizce menü üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirsiniz?
ATM Bankacılığı'ndan hizmet almak için SmartCard Kredi Kartı ve Smart Banka Kartı'nın yanısıra Mastercard, Maestro, Visa veya Electron logolu bir karta sahip olmak yeterlidir. Bu kartlara sahip olabilmek için web sitemizdeki Başvuru Formlarını doldurabilir veya size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

ATM Bankacılığı