Banka Kartı Başvurusu

Banka Kartı Başvuru Formu

Smart Banka kartı ile Kuzey Kıbrıs ve yurtdışındaki tüm POS cihazlarını kullanarak hesabınızdaki parayla alışveriş yapabilir, Visa&Master amblemli ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz.

Banka kartınızın günlük para çekme limiti 3.000 TL olup, yıllık kart aidatı yoktur. Banka kartınızı bireysel hesabınıza bağlayarak kullanabileceğiniz gibi münferit olarak açılmış (ve/veya) ortak hesaplarınızla da banka kartınızı kullanabilirsiniz. Böylece siz ve hesap ortağınız aynı anda hesabınıza erişebilir ve işlemlerini gerçekleştirebilir.

Smart Banka Kartı başvuru formunda bulunan kart tipi ve müşteri bilgilerini doldurarak kolay ve hızlı başvuru yapabilirsiniz.

01. BANKA KARTI BİLGİLERİ
Debid Card
Kart Tipi
02. MÜŞTERİ BİLGİLERİ
Güvenlik Kodu
Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren özel sermayeli yerel bir bankadır. Bankamız ürün ve hizmetlerinden faydalanabilmek için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ikamet gösterme zorunluluğu bulunmaktadır.

Banka Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • "Banka Kartı Başvuru" formunu doldurmanız durumunda profesyonel müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçerek talebiniz hakkında detaylı bilgi paylaşacaktır.
  • Yapılan görüşme neticesinde başvurunuz en yakın şubemize yönlendirilecektir.
  • Geriye sadece gerekli belgeler ile şubeye davet edilmeniz ve kartınızın istediğiniz adrese teslimini beklemeniz kalacak.

Başvuru için gereken belgeler nelerdir?

  • Kimlik Kartınız
  • Adres Belgesi (İkametgah belgesi veya adınıza kayıtlı Su/Elektirik faturası)