Cebinize Dost Bireysel Krediler

Cebinize Dost Bireysel Kredi Ürünleri

Tüm finansal ihtiyaçlarınız için KKTC'nin en avantajlı kredi seçenekleri Cebinize Dost Bireysel Krediler ile İktisatbank'ta.

Eğitim masraflarınızdan yeni alacağınız araca kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düşük faizli, uygun ödemeli ve beklemeden başvurabileceğiniz kredinizi seçin, rahat edin. Peşin almanın avantajından yararlanırken ödemelerinizi taksit taksit kolaylıkla yapın. 

Kredi hesaplama aracı ile ihtiyacınıza göre kredi miktarınızı ve dilediğiniz vadeyi seçerek TL veya Döviz cinsinden hızla kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Diğer Cebinize Dost Bireysel Kredi Ürünleri

 • Bireysel Eğitim Kredisi
  Siz okulunuzu seçin, Bireysel Eğitim Kredisi ile hayalinizdeki eğitim imkanlarına ara vermeyin. Ailenizin ya da kendinizin eğitim kurumlarına yapacağı harç bedellerinin finansmanı (kolej, üniversite, master, doktora, yurtiçi ve / veya yurtdışı) amacıyla kullandırılan size özel Bireysel Eğitim Kredisi İktisatbank'ta.
  KKTC'nin en avantajlı faiz oranları ile hazırlanmış Eğitim Kredisi ile 24 aya varan vade imkanı ya da 3 ayda bir taksit ödeme seçenekleri sizleri bekliyor.
 • İktisatbank Tatil Kredisiyle Hayalinizdeki Tatile Çıkın
  Yoğun iş temposundan uzaklaşmanın zamanı geldi. Tatil finansmanı için en uygun kredi seçenekleri Tatil Kredisi ile İktisatbank'ta. Bireysel Tatil Kredisi taksit erteleme seçeneği veya dilediğiniz aylar için esnek ödeme imkanı sağlayan taksit atlatma seçeneği ödemelerinizi kolaylaştırıyor.
  Dilerseniz KKTC içi, dilerseniz de yurt dışı tatilinizin finansmanı biz sağlayalım, siz tatilin keyfini çıkarın. Rahat ve bütçenize uygun ödemelerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için bireysel tatil krediniz İktisatbank'ta hazır. Size kalan sevdiklerinizle birlikte tatil programına karar vermek.
 • Bireysel Meslektaşım Kredisi
  Kuzey Kıbrıs'ta çalışan bankacı meslektaşlarımıza özel cazip kredi imkanları ve uygun faiz oranları ile Cebinize Dost Bireysel Meslektaşım Kredisi İktisatbank'ta. 50,000 TL’ye kadar, aylık ve 3 aylık taksit seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Meslektaşım Krediniz bizden, ihtiyaçlarınızın listesini hazırlamak sizden.
 • Evlilik ve Düğün Kredisi ile Evlenecek Çiftlere Müjde
  Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. olarak evlenmek isteyen çiftlere özel, tüm evlilik masraflarını karşılamak için 12 aya kadar ve uygun faiz oranları ile Evlilik ve Düğün Kredisini sunmak istiyoruz.
  Neler mi Yapabilirsiniz?
  Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın, Vade içinde bir ayı daha yüksek ödeyerek diğer taksitlerin tutarlarını düşürebilirsiniz.
  Evlilik ve Düğün Kredisi ödeme planlarımız aşağıdaki gibi olup, dosya masrafımız sabit 200 TL’dir.
 • Bireysel Finansman Kredisi (BFK)
  Dekorasyon, tadilat, eşya yenileme, hesapta olmayan plansız bir çok harcamanız için cazip Bireysel Finansman Kredi imkanları Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.’de. Bireysel Finansman Kredisi ile gayrımenkulünüzün ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi imkanı. Dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayın. Siz ne yapacağınıza karar verin, ihtiyaçlarınız için nakit ihtiyacınızı İktisatbank'ta.
 • Doktor ve Diş Hekimlerine Finansal Çözüm Paketi
  Serbest meslek faaliyetinde bulunan veya kamuda görev yapan tüm doktor ve diş hekimlerimize özel Finansal Çözüm Paketi sunuyoruz.
  Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın,
  Dilerseniz her sene seçeceğiniz 1 veya 3 ayı erteleyin,
  Yılda bir ödemenizi daha yüksek yapabilirsiniz ya da aklınıza farklı bir ödeme tablosu mu geldi birlikte geliştirelim.
  36 aya varan vadelerde ve 50,000 TL’ye kadar 500 TL, 50,000 TL üstü krediler için 750 TL dosya masrafı alınmaktadır.
 • Avukatlara Ve Çalışanlarına İhtiyaç Kredi
  KKTC Barolar Birliğine Kayıtlı Avukatlara ve yanlarında resmi olarak çalışan personellerine İktisatbank’tan büyük fırsat. Düşük faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle avukatların ve yanlarında resmi olarak çalışan personellerinin tüm finansman ihtiyaçları İktisatbank'ın Avukatlara yönelik kredisinde sizleri bekliyor.
 • Öğretmenlere Özel Kredi
  KKTC’de ilk ve orta dereceli okullarda, üniversitelerde (kamu ya da özel) öğretmenlik mesleğini icra eden tüm Öğretim Görevlilerine İktisatbank’tan büyük fırsat. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile Öğretmenlerimizin tüm finansman ihtiyaçları için Öğretmenlere yönelik kredi İktisatbank'ta.
 • Kamu Çalışanları ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi
  Mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime kadar tüm ihtiyaçlarınız için uygun vade ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredinizi kullanabilir, uygun koşullar ile geri ödeyebilirsiniz.
 • Bireysel Eko Kredi
  Isı, ses, su izolasyonu, güneş enerjisi panelleri, yakıt tasarrufu, gaz dönüşümü, kombi alımı, çatı izalasyonu ve mantolama yaptırılması, evinizin ısı yalıtımını sağlamak üzere pencere yaptırılmasına ilişkin ihtiyaçlarınızın finansmanını Bireysel Eko Kredi ile karşılayın, rahat edin. Enerji tüketiminizi azaltarak doğal kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlayabilirsiniz.