Cebinize Dost Krediler

Cebinize Dost Bireysel Krediler

Cebinize Dost Bireysel Kredi Ürünleri

Tüm finansal ihtiyaçlarınız için KKTC'nin en avantajlı kredi seçenekleri Cebinize Dost Bireysel Krediler ile İktisatbank'ta..

Eğitim masraflarınızdan yeni alacağınız araca kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düşük faizli, uygun ödemeli ve beklemeden başvurabileceğiniz kredinizi seçin, rahat edin. Peşin almanın avantajından yararlanırken ödemelerinizi taksit taksit kolaylıkla yapın.

Kredi hesaplama aracı ile ihtiyacınıza göre kredi miktarınızı ve dilediğiniz vadeyi seçerek TL veya Döviz cinsinden hızla kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Diğer Cebinize Dost Bireysel Kredi Ürünleri

Siz okulunuzu seçin, Bireysel Eğitim Kredisi ile hayalinizdeki eğitim imkanlarına ara vermeyin. Ailenizin ya da kendinizin eğitim kurumlarına yapacağı harç bedellerinin finansmanı (kolej, üniversite, master, doktora, yurt içi ve / veya yurt dışı) amacıyla kullandırılan size özel Bireysel Eğitim Kredisi İktisatbank'ta.
KKTC'nin en avantajlı faiz oranları ile hazırlanmış Eğitim Kredisi ile 24 aya varan vade imkanı ya da 3 ayda bir taksit ödeme seçenekleri sizleri bekliyor.
Yoğun iş temposundan uzaklaşmanın zamanı geldi. Tatil finansmanı için en uygun kredi seçenekleri Tatil Kredisi ile İktisatbank'ta. Bireysel Tatil Kredisi taksit erteleme seçeneği veya dilediğiniz aylar için esnek ödeme imkanı sağlayan taksit atlatma seçeneği ödemelerinizi kolaylaştırıyor.
Dilerseniz KKTC içi, dilerseniz de yurt dışı tatilinizin finansmanını biz sağlayalım, siz tatilin keyfini çıkarın. Rahat ve bütçenize uygun ödemelerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için bireysel tatil krediniz İktisatbank'ta hazır. Size kalan sevdiklerinizle birlikte tatil programına karar vermek.
Kuzey Kıbrıs'ta çalışan bankacı meslektaşlarımıza özel cazip kredi imkanları ve uygun faiz oranları ile Cebinize Dost Bireysel Meslektaşım Kredisi İktisatbank'ta. 50,000 TL’ye kadar, aylık ve 3 aylık taksit seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Meslektaşım Krediniz bizden, ihtiyaçlarınızın listesini hazırlamak sizden.
Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. olarak evlenmek isteyen çiftlere özel, tüm evlilik masraflarını karşılamak için 12 aya kadar ve uygun faiz oranları ile Evlilik ve Düğün Kredisini sunmak istiyoruz.

Neler mi Yapabilirsiniz?
Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın, Vade içinde bir ayı daha yüksek ödeyerek diğer taksitlerin tutarlarını düşürebilirsiniz.
Evlilik ve Düğün Kredisi ödeme planlarımız aşağıdaki gibi olup, dosya masrafımız sabit 200 TL’dir.
Dekorasyon, tadilat, eşya yenileme, hesapta olmayan plansız bir çok harcamanız için cazip Bireysel Finansman Kredi imkanları Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.’de. Bireysel Finansman Kredisi ile gayrımenkulünüzün ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi imkanı. Dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayın. Siz ne yapacağınıza karar verin, ihtiyaçlarınız için nakit ihtiyacınızı İktisatbank'ta.
İster hayalinizdeki, isterseniz de yatırım amaçlı satın almayı planladığınız arsaya sahip olmak İktisatbank bireysel Arsa Kredisi ile çok kolay.
Satın almak istediğiniz arsanın ekspertiz değerlerinin %75’ine kadar arsa krediniz bizden. Siz sadece KKTC'deki arsanızı seçin.
TL veya YP olarak kullanabileceğiniz eşit taksitli arsa kredinizde, 3 aylık taksit erteleme seçeneği veya dilediğiniz aylar için esnek ödeme imkanı sağlayan taksit atlatma seçeneği bulunmaktadır.
Serbest meslek faaliyetinde bulunan veya kamuda görev yapan tüm doktor ve diş hekimlerimize özel Finansal Çözüm Paketi sunuyoruz.
Şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın, dilerseniz her sene seçeceğiniz 1 veya 3 ayı erteleyin, yılda bir ödemenizi daha yüksek yapabilirsiniz ya da aklınıza farklı bir ödeme tablosu mu geldi birlikte geliştirelim.
36 aya varan vadelerde ve 50,000 TL’ye kadar 500 TL, 50,000 TL üstü krediler için 750 TL dosya masrafı alınmaktadır.
KKTC Barolar Birliğine Kayıtlı Avukatlara ve yanlarında resmi olarak çalışan personellerine İktisatbank’tan büyük fırsat. Düşük faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle avukatların ve yanlarında resmi olarak çalışan personellerinin tüm finansman ihtiyaçları İktisatbank'ın Avukatlara yönelik kredisinde sizleri bekliyor.
KKTC’de ilk ve orta dereceli okullarda, üniversitelerde (kamu ya da özel) öğretmenlik mesleğini icra eden tüm Öğretim Görevlilerine İktisatbank’tan büyük fırsat. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile Öğretmenlerimizin tüm finansman ihtiyaçları için Öğretmenlere yönelik kredi İktisatbank'ta.
Mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime kadar tüm ihtiyaçlarınız için uygun vade ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredinizi kullanabilir, uygun koşullar ile geri ödeyebilirsiniz.
Isı, ses, su izolasyonu, güneş enerjisi panelleri, yakıt tasarrufu, gaz dönüşümü, kombi alımı, çatı izolasyonu ve mantolama yaptırılması, evinizin ısı yalıtımını sağlamak üzere pencere yaptırılmasına ilişkin ihtiyaçlarınızın finansmanını Bireysel Eko Kredi ile karşılayın, rahat edin. Enerji tüketiminizi azaltarak doğal kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlayabilirsiniz.