Döviz Kurları

Kuzey Kıbrıs Güncel Döviz Piyasası Elinizin Altında...

Güncel Kuzey Kıbrıs Döviz Piyasası

İktisatbank'ta, 10 farklı Para biriminin Türk Lirası karşısındaki değerini Kıbrıs'ın en uygun fiyatları ile izleyebilirsiniz. KKTC'nin en  avantajlı Euro/USD paritesi de Güncel Kur İzleme tablomuzda yer almaktadır. 

Kuzey Kıbrıs Döviz Piyasasında etkin olarak kullanılan İngiliz Sterlini (GBP) ile birlikte Amerikan Doları (USD) ve Avrupa Birliği para birimi olan Euro (EUR) başta olmak üzere, Avusturalya Doları (AUD), Danimarka Kronu (DKK), İsveç Kronu (SEK), İsviçre Frangı (CHF), Japon Yeni (JPY), Kanada Doları (CAD), Norveç Kronu (NOK) gibi farklı döviz kurları için de yatırım yapma fırsatı İktisatbank'ta.

Avantajlı KKTC döviz kurlarının yanında Altın (XAU) ve Gümüş (XAG) gibi kıymetli madenlerimiz için de Kuzey Kıbrıs'ın karlı piyasa fiyatları Güncel Kur İzleme tablomuzda yer almaktadır. 

INTERNET ŞUBE KURLARI
DÖVİZ ALIŞ SATIŞ


Not: Sitemizde yayınlanan veriler bankamız tarafından sağlanmakta olup bu bilgiler yalnızca yatırımcıların kendi yatırım kararlarını alabilmelerini sağlamak amacıyla sunulmuştur. Bu verilere dayanarak verilecek herhangi bir alım/satım emri kararının sorumluluğu tamamen yatırımcılara ait olup veriler kesinlikle bir teklif ya da kişisel yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Bu bilgilerin kullanımından ileri gelen doğrudan veya dolaylı zararlardan ve bu verilerde ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, aksaklık veya yanlışlıktan Bankamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.