güncel döviz kurları

Döviz Kurları ve Kıymetli Madenler...

İktisatbank'ta, 10 farklı Para biriminin Türk Lirası karşısındaki değerini Kıbrıs'ın en uygun fiyatları ile izleyebilirsiniz. KKTC'nin en avantajlı Euro/USD paritesi de Güncel Kur İzleme tablomuzda yer almaktadır.

Tüm Dijital Bankacılık kanallarımızdan (ATM Bankacılığı, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık veya Telefon Bankacılığı 444 4 444) veya Şubelerimizden kolaylıkla vadesiz mevduat hesabı açabilir ve canlı kurlar ile döviz alış veya döviz satış işlemi yapabilirsiniz.      


INTERNET ŞUBE KURLARI
DÖVİZ ALIŞ SATIŞ

Döviz Hesap Makinesi ve Kur Çevirici

Bankamızın güncel Döviz Kurlarını izleyerek Kuzey Kıbrıs Serbest Piyasa veya KKTC Merkez Bankası Döviz Kurları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. 100 TL kaç dolar veya 100 Euro kaç Sterlin gibi döviz çevirme işlemleri için çaprak kur hesabını yapmak da çok kolay. Döviz Hesap Makinesi sayesinde kur ve parite değişimlerini takip edebilir döviz hesaplama işlemlerini tek ekrandan yapabilirsiniz.

DÖVİZ ÇEVİR
  • 0 USD
  • 0 EUR
  • 0 GBP
  • 0   AU

Avantajlı KKTC döviz kurlarının yanında Altın (XAU) ve Gümüş (XAG) gibi kıymetli madenlerimiz için de Kuzey Kıbrıs'ın karlı piyasa fiyatları Güncel Kur İzleme tablomuzda yer almaktadır. 


Not: Sitemizde yayınlanan veriler bankamız tarafından sağlanmakta olup bu bilgiler yalnızca yatırımcıların kendi yatırım kararlarını alabilmelerini sağlamak amacıyla sunulmuştur. Bu verilere dayanarak verilecek herhangi bir alım/satım emri kararının sorumluluğu tamamen yatırımcılara ait olup veriler kesinlikle bir teklif ya da kişisel yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Bu bilgilerin kullanımından ileri gelen doğrudan veya dolaylı zararlardan ve bu verilerde ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, aksaklık veya yanlışlıktan Bankamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.