Ihtiyaç Kredisi

İktisatbank İhtiyaç Kredisi

Uygun Faiz Oranları ile Bireysel Krediniz Cebinizde

Bireysel İhtiyaçlarınız için en hızlı çözüm İhtiyaç Kredisi’nde. Örneğin 10.000 TL kredi tutarını girerek , en uygun vade ve taksit tutarını belirleyebilir, nakit ihtiyaçlarınızı düşük faiz oranları ile anında karşılayabilirsiniz.

Ailenizle birlikte geçireceğiniz güzel bir tatil, çocuklarınızın eğitim masrafları için eğitim kredisi ya da evinizin beyaz eşyası... Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyin, nakit sorununuz için İktisatbank yanınızda. 

Kredi Faiz Oranlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Bireysel kredi faiz oranları tablomuzdan avantajlı Güncel Kredi Faiz Oranları'mızı inceleyebilirsiniz.

Vade ve Aylık Taksit Miktarı Hesaplama

Dilediğiniz kredi miktarını ve vadeyi seçerek Türk Lirası, Amerikan Doları, Sterlin yada Euro cinsinden kolayca kredi hesaplaması yapabilirsiniz. 60 ay vade ile sizin için önceden hazırlanmış hesap planını görebilir ya da dilediğiniz vade ve tutar seçeneği ile "Kredi Hesaplama" aracı sayesinde seçtiğiniz Faiz Oranı ve Aylık Taksit Tutarını anında hesaplayabilirsiniz.

Nasıl İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapabilirim?

Acil ihtiyaçlarınıza tüketici kredisi ile hemen sahip olmak için en uygun toplam geri ödeme tutarını belirleyin gerisini "Başvuru Formu"na bırakın. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sizi arayıp en yakın şubelerimiz ile randevunuzu ayarlayacaktır.

Kredimi Nasıl Ödeyebilirim?

Kredi taksitlerinizi Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ya da Kıbrıs’ın her bölgesinde bulanan ATM Bankacılığı kanallarıyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için şubelerimize bekliyoruz. Dilerseniz +90(392)444-4444 Telefon Bankacılığı'nı kullanarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.