İktisatbank İhtiyaç Kredisi

Uygun Faiz Oranları ile Bireysel Krediniz Cebinizde

Bireysel İhtiyaçlarınız için en hızlı çözüm İhtiyaç Kredisi’nde. Kredi tutarını girerek, en uygun vade ve taksit tutarını belirleyebilir, nakit ihtiyaçlarınızı düşük faiz oranları ile hızlıca karşılayabilirsiniz.

Ailenizle birlikte geçireceğiniz güzel bir tatil, çocuklarınızın eğitim masrafları için ya da yeni evinizin beyaz eşyası... Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyin, nakit sorununuz için İktisatbank yanınızda.

Vade ve Aylık Taksit Miktarı Hesaplama

Dilediğiniz kredi miktarını ve vadeyi seçerek Türk Lirası, Amerikan Doları, Sterlin yada Euro cinsinden kolayca kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Örneğin 36 ay vade ile sizin için önceden hazırlanmış hesap planını görebilir ya da dilediğiniz vade ve tutar seçeneği ile "Kredi Hesaplama" aracı sayesinde seçtiğiniz Faiz Oranı ve Aylık Taksit Tutarını anında hesaplayabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA

Kredi Faiz Oranlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Bireysel kredi faiz oranları tablomuzdan avantajlı faiz oranlarımızı inceleyebilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Acil ihtiyaçlarınıza tüketici kredisi ile hemen sahip olmak için en uygun toplam geri ödeme tutarını belirleyin gerisini "Başvuru Formu"na bırakın. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sizi arayıp en yakın şubelerimiz ile randevunuzu ayarlayacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler;

  • Kimlik Fotokopisi,
  • Gelir Belgesi,
  • İkametgah Belgesi,

Kredimi Nasıl Ödeyebilirim?

Kredi taksitlerinizi Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ya da Kıbrıs’ın her bölgesinde bulanan ATM Bankacılığı kanallarıyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için şubelerimize bekliyoruz. Dilerseniz 444 4 444 Telefon bankacılığını kullanarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.