Ticari Krediler

Ticari Krediler
Ticari Krediler ile İhtiyaçlarınızı Çözümleyin

Ticari işletmelere özel Cebinize Dost Ticari Kredimizle finansman ihityaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilrisiniz. Küçük veya büyük tüm kredi ihtiyaçlarınız için Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Cebinize Dost Ticari Krediler hizmetinizde.

Aktif KMH ile çek, su, elektrik, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeye girmez, hesabınızdan son ödeme gününde otomatik olarak ödenir, siz de rahat edersiniz. Ayrıca İşletmelere özel avantajlı kredi faiz oranlarıyla Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Hizmetinizde.

Ticari Kredili Mevduat Hesabı

Ticari KMH Vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Bu hesap sayesinde limiti kullanmadığınız zamanlarda faiz yükü taşımazsınız.

İhtiyaç anında hesabınızda yeterli para yokken bile nakit çekebilir, ödemelerinizi gecikmesiz yapabilirsiniz. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için KMH (Kredili Mevduat Hesabı) limitiniz anında devreye girer. Bu limitten sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz. Başka hiçbir ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Bu limit sayesinde çek, su, elektrik, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeye girmez, son ödeme günlerinde hesabınızdan ödenir, siz rahat edersiniz.

Detay bilgi ve talepleriniz için en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesi ve Telefon Bankacılığı  +90(392)444-4444 hizmetinizde.

Ticari Krediler