Faiz Destekli Turizm Kredisi

Turizm Sektörüne Yönelik
Turizm Sektörüne Yönelik Faiz Destekli Kredi

Tüm finansman ihtiyaçlarınız için kredi ürünlerimizden ihtiyacınıza en uygun kredi paketinizi seçebilirsiniz. Finansman ihtiyacınızı Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. yardımıyla karşılayabilirsiniz.

Komple yeni yatırım olan ve inşası devam eden konaklamalı turizm yatırımlarından fiziki olarak en az yüzde 50 seviyesinde tamamlanmış olan, işletmeye açılmış ancak finansman sıkıntısı nedeniyle işletmeye ara vermiş ve/veya turizm amaçları dışında kullanılıp yeniden turizm amaçlı kullanılmasına karar verilen yatırımların finansman ihtiyacı, Lefkoşa ve Gazimağusa Surlar içinde restore edilip butik otel veya turistik pansiyon amaçlı kullanılacak tesislerin finansman ihtiyaçları İktisatbank’tan.

Kullandırılacak Kredinin tamamının faizinin 5 Puanı KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanlığı tarafından karşılanıyor, azami faiz iadesi 1,500,000.-TL’na kadar, max 84 ay vadeli, talebinize göre dilerseniz ilk 24 Ay Anapara ödemesiz Turizm Sektörüne Yönelik Faiz Destekli Yatırım krediniz, aynı proje kapsamında 50,000.-TL’ye kadar Turizm Sektörüne Yönelik Faiz Destekli işletme sermayesi krediniz İktisatbank’ta.

Ayrıca işletmelere özel avantajlı faiz oranlarıyla kullanımınıza sunulan bir diğer ürün ise İŞLETME KMH, çek, su, elektrik, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz hesabınızdan son ödeme gününde otomatik olarak ödenir, siz rahat edersiniz.

Detaylı  bilgi ve talepleriniz için en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesi ve Telefon Bankacılığı  +90(392)444-4444 hizmetinizde.