Internet Bankacılığı Şifresi

İnternet Bankacılığı Şifresi

Şifre Almak Artık Çok Kolay

Banka kartınız veya kredi kartınız varsa İnternet Bankacılığı'nı hemen kullanmaya başlamak için şubeye gitmenize de gerek yok.

İnternet Bankacılığı'na, kredi kartı veya banka kartı ile giriş yaparak kaydınızı yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı kaydınızı yapmanızla birlikte nakit çekim dışında İktisatbank'ın sunduğu tüm işlemlerden evinizin konforunda, sıra beklemeden yararlanmaya başlayacaksınız.

Kart Bilgileri ile GİRİŞ sayfasını açıp kart numaranızı, şifrenizi ve doğum tarihinizi girdikten sonra İnternet Bankacılığı kullanıcı oluşturma işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yeni şifreniz sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek ve sonrasında Kullanıcı Adı ile tekrar giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

İnternet Bankacılığı Şifrenizi mi unuttunuz?

İnternet Bankacılığı'na giriş için kullanmakta olduğunuz 'Kullanıcı Adı veya E-Parola'nızı unutmanız halinde Smart Banka veya SmartCard kredi kartı bilgilerinizi kullanarak kartlı giriş yapabilirsiniz..

Kurumsal web sitemizin sağ üst kısmında bulunan İnternet Bankacılığı Giriş linkine tıklayarak ulaştığınız İnternet Bankacılığı'nda kartlı giriş kısmına tıkladıktan sonra açılan ekranda kart numaranızı, kart şifrenizi ve doğum tarihinizi girerek “Devam” butonuna basınız.

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilen 6 haneli Güvenlik kodunu girerek İnternet Bankacılığı'na erişebilirsiniz.

Kartlı girişin ardından İnternet Bankacılığı kayıt menüsünü kullanarak Kullanıcı Adı'nızı görüntüleyebilir, sms aracılığı ile yeni e-parolanızı alabilirsiniz.

Henüz bir SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka kartına sahip değilseniz, yeni e-parola almak için Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'den bize ulaşarak e-parolanızı güncelleyebilir ve İnternet Bankacılığı'nın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.