KOBİGEM - İktisatbank Esnaf Destek Kredisi
SmartCard Elektrik Kampanyası
Western Union
İktisatbank'tan KOBİ'lere Faiz Destekli Kredi
CIP Lounge Hizmeti Yenilendi

Yeni Şifre-Şifremi Unuttum
Yeni Şifre Almak Artık Çok Kolay

İnternet Bankacılığı'na, SmartCard kredi kartı veya Smart Banka kartı ile giriş yaparak kaydınızı yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı kaydınızı yapmanızla birlikte nakit çekim dışında İktisatbank'ın sunduğu tüm işlemlerden evinizin konforunda, sıra beklemeden yararlanmaya başlayacaksınız.

Şifrenizi mi unuttunuz?

İnternet Bankacılığı'na giriş için kullanmakta olduğunuz 'Kullanıcı Adı veya E-Parola'nızı unutmanız halinde Smart Banka veya SmartCard kredi kartı bilgilerinizi kullanarak kartlı giriş yapabilirsiniz..

Kurumsal web sitemizin sağ üst kısımda bulunan İnternet Bankacılığı Giriş linkine tıklayarak ulaştığınız İnternet Bankacılığı'nda kartlı giriş kısmına tıkladıktan sonra açılan ekranda kart numaranızı, kart şifrenizi ve doğum tarihinizi girerek “Devam” butonuna basınız.

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilen 6 haneli Güvenlik kodunu girerek İnternet Bankacılığı'na erişebilirsiniz.

Kartlı girişin ardından İnternet Bankacılığı kayıt menüsünü kullanarak Kullanıcı Adı'nızı görüntüleyebilir, sms aracılığı ile yeni e-parolanızı alabilirsiniz.

Henüz bir SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka kartına sahip değilseniz, yeni e-parola almak için Telefon Bankacılığı 444 4 444'den bize ulaşarak e-parolanızı güncelleyebilir ve İnternet Bankacılığı'nın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz..