Smart Banka Kartı

Her şey için Smart Banka Kartı Yeter

Alışverişlerinizi Smart Banka Kartınız ile yapın, nakit para taşıma derdinden kurtulun. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında; dünyanın her yerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Banka Kartı ile Güvenli Alışveriş

 • Yanınızda nakit para taşıma ihtiyacı duymadan yurtiçi ve yurtdışında MasterCard kabul eden tüm işyerlerindeki POS'lardan hesabınızdaki paranız ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • KMH hesabınız varsa, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile, limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. KMH hesabınız yok ise Şubenize başvurun, hesabınız hemen açılsın, dilediğiniz zaman, alışverişinize devam edin!
 • Smart Banka Kartınız ile 3D Secure sisteminin aktif olduğu web sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli alışveriş sistemi 3D Secure ile, internette yapacağınız alışverişin ödeme işlemi öncesinde, bankamız tarafından cep telefonunuza SMS ile tek kullanımlık şifreniz gönderilecektir. Bu şifrenin ekrana girilmesi ile bankamız şifrenizi kontrol ederek sistemde kimliğinizi doğrulayacak ve işlemin sizin tarafınızdan yapıldığını onaylaması halinde ödeme işleminiz gerçekleşecektir. 3D Secure hakkında detaylı bilgi almak için Güvenlik Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Banka Kartı ile Anında Nakit

 • Tüm İktisatbank ATM'lerinden ya da MasterCard amblemlerini gördüğünüz tüm yurtiçindeki diğer bankaların ATM’lerden nakit çekebilir, hesap bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
 • KMH hesabınız varsa, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile, limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Yurtdışında MasterCard amblemlerini gördüğünüz tüm ATM’lerden Smart Banka Kartınızı kullanarak para çekebilirsiniz.
 • Banka kartınızla günlük para çekme limiti 3.000 TL’dir.
 • Smart Banka Kartı’nın yıllık kart ücreti bulunmamaktadır.

Banka Kartınızla Şifre İşlemleri Artık Çok Kolay

 • Banka kartı şifrenizi hemen almak için, cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne (SMS) SIFRE yazın, boşluk bırakın, istediğiniz 4 rakamlı şifreyi yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son dört rakamını yazarak 4440’a gönderin, şifreniz anında oluşsun!” (Örnek: SIFRE 1234 1234)
 • İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla da Smart Banka Kartınız için ilk şifrenizi alabilir veya istediğiniz zaman kolaylıkla şifre değişikliği yapabilirsiniz.
 • ATM Bankacılığı'ndan şifre değişikliği işlemi gerçekleştirebilirisiniz.

Banka Kartı Başvuru Formu

Herşey için Smart Banka Kartı yeter. Vadesiz hesabınıza bağlı olarak kullanılan Smart Banka Kartı ile bankanız hep yanınızda. İster Visa&Master amblemli ATM'lerden nakit para çekmek için isterseniz yurtiçi ve yurtdışı bütün POS cihazlarından hesabınızdaki parayla alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.

Banka kartınızın günlük para çekme limiti 3.000 TL olup, yıllık kart aidatı yoktur. Banka kartınızı bireysel hesabınıza bağlayarak kullanabileceğiniz gibi münferit olarak açılmış (ve/veya) ortak hesaplarınızla da banka kartınızı kullanabilirsiniz. Böylece siz ve hesap ortağınız aynı anda hesabınıza erişebilir ve işlemlerini gerçekleştirebilir.

Smart Banka kartı başvuru formunda bulunan kart tipi ve müşteri bilgilerini doldurarak kolay ve hızlı başvuru yapabilirsiniz

01. BANKA KARTI BİLGİLERİ
Debid Card
Kart Tipi
02. MÜŞTERİ BİLGİLERİ
Güvenlik Kodu
Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren özel sermayeli yerel bir bankadır. Bankamız ürün ve hizmetlerinden faydalanabilmek için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ikamet gösterme zorunluluğu bulunmaktadır.