Kredi Kartı

SmartCard Kredi Kartı

Cardplus Kredi Kartı ile Tanışın

Cardplus’ın tüm kredi kartı ihtiyaçlarınıza cevap veren konforlu hayatına hoşgeldiniz. Cardplus kredi kartları ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard/Visa amblemli tüm mağazalardan peşin alışveriş yapabilirsiniz.

Cardplus POS’un KKTC’deki geniş üye işyeri ağı ile ister peşin ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın. Alışverişlerinizde, seyahatlerinizde ve sosyal hayatınızda her zaman yanınızda olan Cardplus ile tüm harcamalarınızda size özel ayrıcalıklardan ve önceliklerden yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun Cardplus kredi kartına hemen başvurmak için kart tipini seçmeniz  (Neo, Classic, Gold, Platinum, Diamond) ve kartınızın limitini belirleyerek formu doldurmanız yeterli.

SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Şifresi almak için tıklayınız.

Cardplus Kredi Kartı Çeşitleri ve Karşılaştırması

Cardplus kredi kartlarından size en uygun olanı seçmek için tabloyu inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ÖzellikleriNeo
ClassicGoldPlatinumDiamondBusiness
PlusPuan Kazanım %0,2%0,2%0,2%0,2 
Diğer POS'larda PlusPuan %0,05%0,05%0,05%0,05 
Cardplus Seyahat (Min: 44 Puan)  x3x3x3x3 
Sigorta İndirimi (3 Yıl)  %10%20%30 
Sigorta İndirimi (2 Yıl)  %5%10%20 
Sigorta İndirimi (1 Yıl)   %5%10 
Vergi Ödeme Taksit (5 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Yurt Dışı Taksit (5 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Elektrik Kampanyası (3-6-9 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Kart Ücreti 300 TL450 TL600 TL750 TL2.250 TL
Ek Kart Ücreti 225 TL300 TL450 TL600 TL750 TL
Sanal Kart VARVARVARVAR 
Taksitli Nakit Avans VARVARVARVAR 
Üst Limitler (TL)1.5001.9999.99924.999100.000 

 

Cardplus Ek Kart ile Cardplus’ın avantajlarla dolu dünyasından sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Asıl kart hesabınıza bağlı olarak kullanılan Cardplus Ek Kart, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde kullanılabileceği gibi internette de güvenli alışveriş imkanı sunuyor.
  • Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Asıl kart için geçerli olan yöntemleri kullanarak rahatlıkla şifre oluşturabilirsiniz.
  • Ek kartınız için ayrı ekstre oluşmakta ve sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca asıl kart ekstrelerinde ek kartlar ile yapılan harcamalar gösterilmektedir.
  • Ek kartın limitini asıl kart sahibi belirlemektedir.

Cardplus Pos üye işyerlerimizden yapacağınız tüm peşin ve taksitli alışverişlerde, PlusPuan kazanırsınız. Ayrıca diğer bankalara ait pos cihazlarından Cardplus kredi kartlarınızla yapacağınız tüm peşin harcamalarınız için de puan kazanabilirsiniz.

(Puan kazanımı, üye işyerinin faaliyet alanına ve bankamızın anlaşmalı olduğu üye işyerine göre değişikliklik göstermektedir. İstisna uygulanan MCC (İşyeri faaliyet alanı) listesi hakkında İktisatbank Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'ü arayabilirsiniz).

PlusPuanlarımı ne zamana kadar kullanabilirim?
Sözleşmenin feshedilmesi, kartın kapatılması, ödeme sorunu olması veya sözleşmeye her türlü aykırılık halinde SmartPuan’larınız silinir.

Cardplus Kredi Kartı ile hangi alışverişlerden puan kazanamam?
Cardplus Kredi Kartınız yapacağınız işlemlerinizde PlusPuan kazandırmayan harcama tiplerinden bazıları; Vergi ödemeleri, kamu hizmetleri, elektrik, su, gaz, sigorta ödemeleri şeklindedir. Tam liste ve detaylı bilgi için İktisatbank Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'ü arayabilirsiniz.