Kredi Kartı

SmartCard Kredi Kartı

SmartCard Kredi Kartı ile Tanışın

SmartCard’ın tüm kredi kartı ihtiyaçlarınıza cevap veren konforlu hayatına hoşgeldiniz. SmartCard kredi kartları ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard/Visa amblemli tüm mağazalardan peşin alışveriş yapabilirsiniz.

SmartPOS’un KKTC’deki geniş üye işyeri ağı ile ister peşin ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın. Alışverişlerinizde, seyahatlerinizde ve sosyal hayatınızda her zaman yanınızda olan SmartCard ile tüm harcamalarınızda size özel ayrıcalıklardan ve önceliklerden yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun SmartCard kredi kartına hemen başvurmak için kart tipini seçmeniz  (SmartNeo, SmartClassic, SmartGold, SmartPlatinum, SmartDiamond) ve kartınızın limitini belirleyerek formu doldurmanız yeterli.

SMS Bankacılığı ile Kredi Kartı Şifresi almak için tıklayınız.

SmartCard Kredi Kartı Çeşitleri ve Karşılaştırması

SmartCard kredi kartlarından size en uygun olanı seçmek için tabloyu inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ÖzellikleriNeo
ClassicGoldPlatinumDiamondBusiness
SmartPuan Kazanım %0,2%0,2%0,2%0,2 
Diğer POS'larda SmartPuan %0,05%0,05%0,05%0,05 
SmartSeyahat (Min: 44 Puan)  x3x3x3x3 
Sigorta İndirimi (3 Yıl)  %10%20%30 
Sigorta İndirimi (2 Yıl)  %5%10%20 
Sigorta İndirimi (1 Yıl)   %5%10 
Poy Otopark İndirimi25 TL25 TL 25 TL25 TL25 TL25 TL
Vergi Ödeme Taksit (5 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Yurt Dışı Taksit (5 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Elektrik Kampanyası (3-6-9 Ay)VARVARVARVARVARVAR
Kart Ücreti 200 TL300 TL400 TL500 TL1.500 TL
Ek Kart Ücreti 150 TL200 TL300 TL400 TL500 TL
Sanal Kart VARVARVARVAR 
Taksitli Nakit Avans VARVARVARVAR 
Üst Limitler (TL)1.5001.9999.99924.999100.000 

 

SmartCard Ek Kart ile SmartCard’ın avantajlarla dolu dünyasından sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Asıl kart hesabınıza bağlı olarak kullanılan SmartCard Ek Kart, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde kullanılabileceği gibi internette de güvenli alışveriş imkanı sunuyor.
  • Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Asıl kart için geçerli olan yöntemleri kullanarak rahatlıkla şifre oluşturabilirsiniz.
  • Ek kartınız için ayrı ekstre oluşmakta ve sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca asıl kart ekstrelerinde ek kartlar ile yapılan harcamalar gösterilmektedir.
  • Ek kartın limitini asıl kart sahibi belirlemektedir.

SmartPos üye işyerlerimizden yapacağınız tüm peşin ve taksitli alışverişlerde, SmartPuan kazanırsınız. Ayrıca diğer bankalara ait pos cihazlarından SmartCard kredi kartlarınızla yapacağınız tüm peşin harcamalarınız için de puan kazanabilirsiniz.

(Puan kazanımı, üye işyerinin faaliyet alanına ve bankamızın anlaşmalı olduğu üye işyerine göre değişikliklik göstermektedir. İstisna uygulanan MCC (İşyeri faaliyet alanı) listesi hakkında İktisatbank Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'ü arayabilirsiniz).

SmartPuanlarımı ne zamana kadar kullanabilirim?
Sözleşmenin feshedilmesi, kartın kapatılması, ödeme sorunu olması veya sözleşmeye her türlü aykırılık halinde SmartPuan’larınız silinir.

SmartCard ile hangi alışverişlerden puan kazanamam?
SmartCard'ınızla yapacağınız işlemlerinizde SmartPuan kazandırmayan harcama tiplerinden bazıları; Vergi ödemeleri, kamu hizmetleri, elektrik, su, gaz, sigorta ödemeleri şeklindedir. Tam liste ve detaylı bilgi için İktisatbank Telefon Bankacılığı +90(392)444-4444'ü arayabilirsiniz.