Müşteri Hizmetleri
Kıbrıs İktisat Bankası LTD Müşteri Hizmetlerimiz

Bankacılık hizmetlerimizle ile ilgili tüm sorularınız ve sorunlarınızın çözümüne Müşteri Hizmetleri Departmanın'dan ve Telefon Bankacılığı'ndan ulaşabilirsiniz...

Ekim 2001 tarihinden itibaren faaliyete geçen Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Müşteri Hizmetleri, Kuzey Kıbrıs'ın bankacılık sektöründeki ilk Müşteri Hizmetleri Departmanıdır. Müşteri Hizmetleri Departmanı'nın etkin ve deneyimli kadrosunun sunduğu kaliteli hizmetle bankacılık işlemlerinizle ilgili tüm sorularınızın doğru yanıtlarına, sorunlarınızın hızlı çözümlerine kolayca ulaşacaksınız.

İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444

Telefon olan her yerde sizin için buradayız. Kıbrıs’ın en iyi Telefon Bankacılığı'nda, konusunda uzman, güler yüzlü müşteri temsilcileri, hattın diğer ucunda, yardıma hazırdır. Şubeye gitmeden hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık hizmetlerimizden yararlanabilmeniz, tüm sorularınız ve çözümleri için 444 4 444 yurt dışı aramalarınızı +90 392 444 4 444 arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İktisatbank Telefon Bankacılığı departmanına haftanın 7 günü 08:00 - 20:00 arasında ulaşabilirsiniz

Kuzey Kıbrıs'ta ilklerin öncüsü Kıbrıs İktisat Bankası Ltd., siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini önemsemektedir. Görüş ve önerileriniz bizim için çok değerli olup, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalarda sizlerin fikirlerini önemsiyoruz.

Bizlere iletmek istediğiniz görüş, öneri veya şikayetlerinizi "Hızlı İletişim Formu"nu doldurarak iletebilirsiniz. Mesajınızı en kısa sürede değerlendirip size geri döneceğiz.

Aşağıdaki Hızlı Bağlantıları kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  • İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444
  • Şube ve Atmlerimiz
  • Genel Müdürlük İletişim Bilgileri
  • Hızlı İletişim Formu