IVR Bankacılığı
Sesli Yanıt Sistemi ile Kesintisiz Bankacılık Hizmeti

Son teknolojiyi profesyonel hizmet kalitesi ile birleştirmeyi ilke edinen İktisatbank Dijital Bankacılık Kanalları, 444 4 444 Sesli Yanıt Sistemi ile hizmetinizde.

Sesli Yanıt Sistemi’nden Kimler Yararlanabilir?

Sesli Yanıt Sistemi’nden, İktisatbank'ta kart sahibi olan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

İktisatbank Sesli Yanıt Sistemi Önemlidir Çünkü;

 • Hesap ve Limit Bilgileri
   Şubeye kadar gitmeden kredi kartı ve hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayıp Sesli Yanıt Sistemine kart bilgilerinizi tuşlamak.

 • 24 Saat Kart Şifresi Değiştirme
  Banka veya Kredi Kartınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayıp Sesli Yanıt Sistemi – Şifre İşlemleri menüsü sayesinde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 • 24 Saat Kesintisiz Hizmet
  İktisatbank Sesli Yanıt Sistemi bulunduğunuz yerden şubelere gitmeye gerek kalmadan, zaman ve mekan derdi olmadan, güvenli bir şekilde haftanın 7 günü, günün 24 saati müşterilerimizin yardımına hazırdır. Hesap bilgileri, kart işlemleri, kayıp çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimlerinizi müşteri temsilcilerine ulaşmanıza gerek kalmadan 7/24 Sesli Yanıt Sistemi ile yapabilmektesiniz.

 • 3 Dilde Hizmet (IVR)
  İktisatbank Sesli Yanıt Sistemi'nde bulunan son teknoloji ile yabancı müşterilerine üç dilde hizmet verilebilmektedir.
  Bankamızın Sesli Yanıt Sistemi'nde de bu kapsamda Türkçe, İngilizce ve Rusça dilleri bulunmaktadır. Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayıp müşteri temsilcilerine bağlanmadan sesli yanıt sistemi üzerinden de Türkçe, İngilizce ve Rusça olarakda bankacılık hizmeti alınabilmektedir.

IVR Bankacılığı