SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Kart ile Giriş
Kart Bilgileri ile İnternet Bankacılığı'na Giriş

İnternet Bankacılığı kaydınız olmasa bile sahip olduğunuz SmartCard kredi kartınız veya Smart Banka kartını kullanarak, kart ile giriş seçeneğinden İnternet Bankacılığı'nı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kart ile giriş için yapılması gerekenler;

Kart ile Giriş için web sitemizde sağ üst kısımda bulunan İnternet Bankacılığı giriş linkine tıklayarak erişebileceğiniz, İnternet Bankacılığı giriş ekranından kart ile girişi şeçmeniz gerekmektedir. Kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihinizi girdikten sonra cep telefonunuza SMS yoluyla gönderilecek olan 6 haneli güvenlik kodunu girerek kart ile girişinizi tamamlamış olacaksınız.

Kart ile giriş yaptıktan sonra yapılabilecek işlemler;

İnternet Bankacılığı'na kart ile giriş seçeneğinden kart borcunuzu ödeyebilir, kart bilgilerinizi görebilir, hesaplarınızı inceleyip hesaplarınız arası para transferleri ve döviz alım satım gibi birçok finansal işlem yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı'nı tam anlamıyla kullanabilmeniz için İnternet Bankacılığı Kayıt işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

SmartCard banka veya kredi kartı sahibi olan herkes için başvurusuz, onaysız İnternet Bankacılığı keyfi;

Yenilenen SmartCard kredi kartı veya Smart Banka kartı olan herkes için İnternet Bankacılığı keyfini yaşamak mümkün. Kartınız elinize ulaştığı andan itibaren sadece kart bilgileriniz ve doğum tarihinizle İnternet Bankacılığı'na Kart ile Giriş yapabilirsiniz. Kart ile giriş menüsünden SmartCard kredi kartı ile ilgili bütün bilgileri (kullanılabilir limit, dönem içi harcamalar) anlık olarak takip edebileceğiniz gibi, İnternet Bankacılığı kaydınızı oluşturarak yenilenen İnternet Bankacılığı'nın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Güvenliğiniz açısından kart bilgilerinizi banka personeli dahil kimse ile paylaşmayınız. Güvenlik kodunuzun gönderildiği cep telefonu numarasının sistemde kayıtlı olması gerektiğinden herhangi bir numara değişikliği yapmanız halinde size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'den güncelleme yapmayı unutmayınız.