SMS ile Başvurular
SMS Bankacılığı ile Kolay Başvuru

Geliştirilen SMS altyapısı ile sizlere daha hızlı çözümler üreten İktisatbank, SMS Bankacılığı sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan, tek bir SMS ile Kredi, Kredi Kartı, İnternet Bankacılığı, KMH (Kredili Mevduat Hesabı), E-Ekstre ve Kasko başvurusu yapma imkanı sunuyor. Ayrıca mobil uygulamamız İktisatMobil’i indirmek bir SMS ile mümkün.

7gün/24 saat dileğiniz yerden yapacağınız başvurular, deneyimli personellerimiz tarafından değerlendirildikten sonra sizlerle iletişime geçilerek başvurunuz işleme alınacaktır.

SMS ile yapabileceğiniz başvurular;

 • SMS ile Kredi Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, KREDI yazıp 4440’a göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • SMS ile Kredi Kartı Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, KART yazıp 4440’a göndererek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz..
  Mevcut SmartCard’ınızın kart tipini değiştirmek için ise talep ettiğiniz kart ismini yazarak yine 4440’a göndermeniz yeterli olacaktır. Örnek : GOLD, PLATINUM, DIAMOND...
 • SMS ile KMH Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, KMH yazıp 4440’a göndererek kredili mevduat hesabına başvuru yapabilirsiniz.
 • SMS ile E-Ekstre Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, EKSTRE yazıp 4440’a göndererek ekstrelerinizi mail ile alabilirsiniz. Böylelikle hem kağıt tüketimini azaltarak doğaya katkınız olur hem de postadan kaynaklanacak gecikmelerden etkilenmemiş olursunuz.
 • SMS ile İnternet Bankacılığı Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, INTERNET yazıp 4440’a göndererek İnternet Bankacılığı için başvuru yapabilirsiniz.
 • SMS ile Kasko Başvurusu
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, KASKO yazıp 5678’e göndererek kasko başvurusu yapabilirsiniz.
  İktisat Sigorta ayrıcalıklarından faydalanmak bir SMS kadar kolay.
 • SMS ile Mobil Uygulama Linki
  Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne, MOBIL yazıp 4440’a göndererek İktisatbank’ın Mobil Bankacılık Uygulaması İktisatMobil’i indirebilirsiniz.

* NOT : İktisatbank tarafından gönderilen SMS'lerden ücret alınmamaktadır. Sizin göndereceğiniz mesajlarda ise ilgili GSM şirketinin ücret tarifesi uygulanmaktadır.
Cep telefonu numaranız İktisatbank sistemine kayıtlı değil ise size en yakın İktisatbank şubesinden güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.