SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Kobi POS Servisi
Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Smart Pos Cihazı

Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'e ait Smart POS Cihazının özellikleri ve avantajları hakkında detay bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Taksit Kampanyası

Yapılan anlaşma dahilinde müşterinize vereceğiniz taksit miktarına bankamızın belirlediği + taksit sayısı kadar müşterinize takside bölme avantajları.

Puan Kampanyaları

Müşterilerinize yapmış olduğunuz işlemlerde uçak bileti puanı avantajı sağlayabilirsiniz.

Üye İşyeri Pos Hizmetleri

Üye işyeri uygulaması kapsamında müşterilerinizin hizmetine sunacağınız Smart Pos cihazları ile nakit yönetiminizin verimi ve güvenliğini artırmak elinizde.

Özellikleri Ve Kullanım Kolaylıkları

Smart Pos cihazlarında basit işlevlere sahip olan terminaller seçilmiştir. Böylece, yapılması istenen işlemler POS üzerinde menü mantığı ile ekrandan açık bir anlatımla sunulmaktadır.

Smart alışveriş noktalarından birisi olmak, Smart dünyasının sunduğu Puan avantajını ve taksit seçeneklerini sunmak müşteri ve satış potansiyelinizi artırır.

Smart Pos cihazları ile müşterilerinize ait tüm kredi kartı (Visa®, MasterCard® / EuroCard®) ve debit kartlardan (banka kartları) tahsilat yapabilirsiniz.

Mal ve hizmet satışı sırasında kartla ödeme sistemini kullanarak satış ve tahsilatlarınızda operasyonel yükünüzü azaltabilir, nakit alışverişi tercih etmeyen müşterilerinizle iş yapma olanağı bulur ve işyerinizde nakit bulundurma riskini ortadan kaldırırsınız.

Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz SMART POS ürünleri alışverişlerinde banka ve kredi kartı kullanmak isteyen müşterileriniz için güvenli ve avantajlarla dolu bir alternatif yaratır.

Size özel komisyon oranları sunan POS paketlerimiz kazancınızı artırır.

Telefon Bankacılığı 444 4 444'den arayarak haftanın 7 günü saat 22:00'ye kadar destek alabilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirsiniz ?

Üye işyeri hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız size en yakın Kıbrıs İktisat Bank Ltd. şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Daha Fazla

Ayrıntılı bilgi için, Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayabilirsiniz.

Müşterilerine kartla alışveriş fırsatı sunmak isteyen tek kasalı işyerlerimize iki çözüm sunuyoruz; Dial-up POS ve IP POS (ADSL altyapısı ile çalışmaktadır).

İşyerinizde ADSL bağlantınız yoksa telefon hattı üzerinden çalışan Dial-up POS'larımızdan kullanabilirsiniz.

Eğer ADSL bağlantınız varsa IP POS kullanabilirsiniz. Bu sayede POS işlemleriniz için ekstra iletişim ücreti de ödemezsiniz.

Restaurant

Restaurant, kafe, ve pastane sektöründeyseniz Mobil POS ile müşterilerinizin ödemelerini masa başında alabilirsiniz. Bu sayede şifre girişi konusunda problem yaşamazsınız. Ayrıca ödemeyi müşterinizin yanında aldığınız için güven konusunda bir sorun yaşamamış olursunuz.