Önemli Duyuru Covid-19Arşiv

Değerli Müşterilerimiz,

COVID-19 virüsüne karşı Bakanlar Kurulu tarafından alınmaya devam edilen önlemler çerçevesinde Bankalarla ilgili alınan kararlar doğrultusunda hizmetimiz geçici olarak aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir:

  • 16 Mart 2020 tarihinden itibaren bankalar sabah 08:00 - 12:00 saatleri arasında hizmet vererek, faaliyetlerine devam eden işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bütün diğer müşterilerin çok acil bir durum olmadıkça şubelere gelmemeleri tavsiye edilmektedir.
  • Bankalar içerisine sınırlı sayıda müşteri alınacak, teması asgaride tutmak için diğer müşteriler dışarıda temiz havada bekletilecektir.
  • Kişiler arası teması asgariye indirmek maksadı ile tüm finansal işlemler için ATM, İnternet, Mobil App ve Telefon Bankacılığı kanallarının kullanımına özen gösterilmelidir.
  • Şubelerimizde yoğunlaştırılmış dezenfekte faaliyetleri devam ederken, kişiler arasındaki mesafeyi korumak için sarı çizgiler çizilecektir.
  • İnternet Bankacılığı 7/24, Telefon Bankacılığı her zamanki gibi her gün 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Tüm bu geçici önlemlerin virüsün yayılmasını en aza indirmeye yardımcı olmak için müşterilerimizin ve personelimizin yararına olduğunu önemle vurgular, bu dönemdeki anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Yayınlanma Tarihi: 14.03.2020