Kredi Garanti Fonu Destekli Kredi

KOBİ’ler Kredi Garanti Fonu Destekli Kredi ile Rahat Bir Nefes Alıyor

İktisatbank'ın süratli ve kolay Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli kredisi, bütün KOBİ’lerimizin, esnafımızın ve çiftçilerimizin hizmetindedir.

Esnafa, kobiye, çiftçiye kolay ve hızlı 120,000 TL’ye kadar kredi imkanından, 48 aya kadar vade, 1 yıla kadar öteleme imkanıyla, aylık %1,25 faiz oranından (yıllık %15) komisyonsuz olarak yararlanabilirsiniz.

 • Amaç – Kimler Yararlanabilir?
  İçinde bulunduğumuz zor süreçte maaş ödemeleri, mal alımı vb. harcamalar için Kuzey Kıbrıs sınırları içerisinde yer alan bütün KOBİ’ler, esnaf ve tarımsal işletmeler KGF kefaleti ile verilecek destek kredisine başvurabilirler (tahsili gecikmiş borcu bulunan kişiler ve çek yasağında bulunan kişiler kapsam dışındadır).
 • Kredi Türü Nedir ve Nasıl Kullandırılacaktır?
  Her türlü ihtiyaca yönelik eşit taksitli ticari ihtiyaç kredisi, 100.000 TL’ya kadar kullandırılacak, kredilerde kullandırım amacı ve hesaben kullandırım zorunluluğu aranmayacaktır. Sadece ek olarak 20.000 TL ilave kredi kullanmak isteyen kişilerden Gelir ve Vergi Dairesi’nden onaylı işyeri kira kontratı talep edilecektir.
 • Faiz Oranları Nedir ve Sabit midir?
  Verilen kredilerin faiz oranı %1.25 aylık, (%15 yıllık) ve sabit olup, vade sonuna kadar değiştirilemeyecektir.
 • Kredi Vade ve Limitleri
  Azami kredi tutarı 120.000 TL ve vade ise azami 48 aydır (talep halinde 1 yıl ödemesiz dönem uygulanacaktır).

Eğer KGF destekli krediden faydalanmak istiyorsanız, en yakın şubemizi arayabilir, info@iktisatbank.com adresine mail atabilir, ya da +90(392)444-4444 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2021
Diğer Haberler