Niyetiniz Varsa, Bizde VarızArşiv

BORÇLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI İLE İLGİLİ...

Tahsili geciken veya tahsil edilemez hale gelen borçların yeniden yapılandırılması yasası ile ilgili Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. açılımı:

Niyetiniz Varsa, Biz De Varız!

KKTC’nin özel sektöre kullandırılan kredilerde lider bankası konumunda olan Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. , kuruluşundan bugüne sektörde öncü ve yenilikçi olma özelliği ile ön plana çıkmıştır.

Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. olarak ödeme niyetinde olan borçlularımızla anlaşabileceğimizi defalarca her platformda beyan ettik. Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. olarak öncülük misyonumuz gereği, bu belirsizlik ortamını sona erdirmek amacı ile Tahsili Gecikmiş Alacaklarla (TGA) ilgili İktisatbank açılımını kamuoyu ile paylaşma gereği duyduk.

Bankamız daha önceki yıllarda da TGA’ya düşmüş hesaplarla igili açılımlar yapmıştır. Şüphesiz, herkes 2007 ve 2009 yıllarında“Niyetiniz varsa biz de varız “ sloganı ile yapmış olduğumuz açılımı anımsayacaktır.

Açılımın, basit, anlaşılır, şeffat olması, art niyetli olmaması esastır.

Önerilerimiz:

  • Başvuru sahibinin peşin ödeme yaparak borcu kapatmayı tercih etmesi durumunda, faiz borcuna ayrıca indirim uygulanacaktır.
  • Yapılandırılacak borç için 9 yıla kadar vade uygulanabilecektir.
  • Avukat ücretlerinde %40’a kadar indirim uygulanabilecektir.

Niyetiniz varsa, biz de varız.

Bankamızda tahsili gecikmiş alacak haline gelmiş kredi kartı borcunuz yada krediniz varsa gelin çözelim, rahat edin.

Gelin konuşalım, tatlıya bağlayalım.

Artık kredi faizi, temerrüt faizi, hüküm faizi, mevduat faizi konuşulmuyor, sorunlu borcunuzu sizin için en cazip faiz oranları ile yeniden yapılandırıyoruz.

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 01.10.2013 - 31.01.2014

Diğer Kampanyalar