Kobi Yatırım Kredisi İktisatbank'taArşiv

FAİZ DESTEKLİ KOBİ YATIRIM KREDİSİ...

KOBİGEM – İKTİSATBANK işbirliği ile İmalat, Sanayi ve bilişim hizmetleri sektörlerinde faaliyet gösteren işletmenizi büyütmek, modernize etmek ve geliştirmek için Faiz Destekli KOBİ Yatırım Krediniz İktisatbank’tan.
Sanayi sektöründe yer alan ve 10 Mio TL üstünde cirosu bulunan işletmeler, Proje kredisi olarak bu krediden yararlanabilecektir.  
Faiz Destekli KOBİ Yatırım Kredisi tutarı, hazırlanan projenin %70’i kadardır. Müşteri talebine göre, kredinin %20’si avans olarak nakden hemen alınabilecek olup, kalan tutar hakediş şeklinde ödenecektir.
Kredi faizinin 6 Puanı KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanlığı tarafından karşılanacak olup, 1 yıla kadar geri ödemesiz, 7 yıla kadar vadeli olabilecektir.

Nasıl Başvuru Yapılabilir ?

Verimlilik artışı sağlayacak projeli yatırımların yapılarak, KKTC ekonomisine kazandırılması amacıyla hazırlanan KOBİ Yatırım Kredisi programı ile ilgili size en yakın Şubemize gelerek, konuyla ilgili uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.
Dilerseniz web sitemizdeki başvuru formunu doldurabilir veya Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak sizi aramamız için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 12.08.2016 - 31.12.2016

Diğer Kampanyalar