İktisatMobil Uygulaması KazandırıyorArşiv

YENİ NESİL BANKACILIK UYGULAMASI İKTİSATMOBİL HİZMETİNİZDE...

Kıbrıs’ta yepyeni mobil bankacılık deneyimi sunan 100% gerçek mobil uygulama İktisatMobil kullanıcılarına Apple iPhone 6S veya Samsung Galaxy Note5 hediye ediyor.

İktisatMobil’in zengin işlem setini kullanın; yüksek mevduat faiz oranı, hızlı para transferi, avantajlı kur ile döviz ve altın alım satım ve modern güvenlik altyapısından siz de faydalanın. Üstelik Apple iPhone 6s veya Samsung Galaxy Note 5 HEDİYE!

KKTC’nin yeni nesil Mobil Bankacılık Uygulaması İktisatMobil sayesinde siz de 3 adet Apple iPhone 6s veya 3 adet Samsung Galaxy Note5 ‘den birine sahip olma şansı yakalayın. İktisatbank'ın üstün teknolojik donanımla yenilenen Dijital Bankacılık Kanalları sizlere kesintisiz hizmet vermeye ve sektördeki ilkleri sunmaya devam ediyor.

İktisatMobil Hediye Kampanyası Detayları:

  • Kampanyamız 1 Şubat - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya yürürlülük süresi boyunca İktisat Mobil Bankacılık uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle başarılı giriş yapan müşterilerimiz her ay için en fazla 1 çekiliş numarası kazanacaktır.
  • Kampanya boyunca her katılımcı en fazla 5 çekiliş numarası ile çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
  • Kampanya ile 3 Adet Apple iPhone 6s ve 3 Adet Samsung Galaxy Note5 olmak üzere 6 Adet akıllı telefon hediye edilecektir.
  • Şanslı İktisatMobil kullanıcıları, 15 Temmuz 2016 günü noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.
  • Çekiliş sonuçları kurumsal web sitemiz www.iktisatbank.com'dan ilan edilecektir.
  • Kampanyaya İktisat Finsansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz.
İktisatMobil kullanmaya başlamak ve şanslı müşterilerimiz arasına katılmak için; İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayabilir, size en yakın Şubemizi ziyaret edebilir veya yeni kayıt yaptırabilmek için hemen tıklayabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 25.01.2016 - 30.06.2016

Diğer Kampanyalar