Ekstreniz Kanatlarımız AltındaArşiv

EKSTRENİZ KANATLARIMIZ ALTINDA...

SmartCard yenilendi alışveriş şenlendi. SmartCard ile, yurtiçi ve yurtdışında ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın. Üstelik 25 Kişinin ekstresini 2.000 TL'sini biz ödeyelim.

Şifrenizi alın, SmartCard’ınızı hemen kullanmaya başlayın yıl boyunca ek taksit ve puan avantajından yararlanın. 12 ay kart ücreti ödemeyin.

31 Mayıs'a kadar alışverişlerinizi yeni SmartCard'ınızla yapın, ekstrenizin 2000 TL'sini biz ödeyelim. Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 25 şanslı SmartCard sahibi 1 Ocak – 31 Mayıs tarihleri arasında herhangi bir ekstre dönemine ait harcamasının 2000 TL'lik kısmını geri kazanacaktır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yeni SmartCard'ınıza şifre oluşturmanız ve 31 Mayıs tarihine kadar harcamalarınızı yeni kartınızla yapmanız gerekmektedir. Şifre oluşturmak için Şifre yazıp, boşluk bırakıp 4 haneli kart şifrenizi ve bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 rakamını ve arkasındaki 3 rakamı (CVV2) 4440'a SMS atmanız yeterlidir. (Örn. SIFRE 1234 7654986). Ayrıca; iktisatbank.com adresinden erişebileceğiniz İnternet Bankacılığı'nda veya 444 4 444 Telefon Bankacılığı'na de başvurarak şifre aktivasyonunuzu yapabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için Yeni SmartCard’ınızın 01 Haziran 2014 tarihine kadar iptal edilmemiş olması gerekmektedir. Kart iptali durumunda çekilişe katılma şansınız iptal edilmiş olur. Bu kampanyaya İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamayacaktır.

Yenilenen SmartCard'ın bütün özelliklerinin, SmartCard ile ilgili sıkça sorulan sorular'ın, kartınızın güvenliği açısından bilgilendirmelerin yanısıra smartATM24 kart ve smart Sanal Kart hakkında detaylı bilgilerin de yer aldığı SmartCard sayfamızı ziyaret ederek SmartCard'ı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Yeni SmartCard’la bol alışverişler, iyi şanslar.

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 15.01.2014 - 31.05.2014

Diğer Kampanyalar