İktisatbank'tan Bisiklet Turuna DestekArşiv

İKTİSATBANK’TAN “BİSİKLETSİZ OKUL KALMASIN” KAMPANYASINA GÜÇLÜ DESTEK...

Bankacılık sektörüne kazandırdığı ilklerle adını KKTC bankacılık tarihine yazdıran İktisatbank, bugün 16-19 Şubat tarihleri arasında 20’ye yakın ülke ve 18 takımın katılımıyla gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Bisiklet Turu’nun başlangıc noktası olan Lefkoşa Türk Lisesi’nde Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir’i ziyaret etti. Ziyarette organizasyon içerisinde 19 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek ve tüm geliri okullara bisiklet alımında kullanılacak “Bisikletsiz Okul Kalmasın” Halk yarışına tüm İktisatbank personelinin kaydı yaptırıldı.
 
Sabah saatlerinde İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal, İktisatbank Şube ve Genel Müdürlük birimlerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette, tüm İktisatbank  çalışanları için kayıt yaptırıldı. Katılım ücretini Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir’e bizzat teslim eden İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal; sağlıklı yaşam ve sağlıklı çevre için bisiklet kullanımına değer verdiklerini, bisiklet kullanımının Ülkemizde yaygınlaşması, trafikte güvenli bisiklet kullanımı için gerekli altyapı koşullarının sağlanması ve çocuklarımızın bugünden bisikletlerle büyüyüyebilmeleri için bu konudaki kampanyaların hem bireysel hem de İktisatbank olarak kurumsal destekçileri olduklarını, belirtti.  
 
İktisatbank’ın köklü kurumsal kültürüyle KKTC iş dünyasının toplumsal yanı en güçlü üyelerinden biri olarak, her yıl kurumsal yurttaşlık bilinci dahilinde çok çeşitli toplumsal paylaşım projelerine destek verdiğinin altını çizen Önal “yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, halkımıza ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Duyarlı tüm kurumların bu etkinliğe destek vermesi gerektiğine vurgu yaparak sözlerini tamamlayan Önal, Kuzey Kıbrıs Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir’e böylesi anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için teşekkür etti.
Yayınlanma Tarihi : 16.02.2017