iPhone 6 ve Note 4'ler Teslim EdildiArşiv

İKTİSATBANK SMART İNTERNET BANKACILIĞI iPHONE 6 VE GALAXY NOTE 4 HEDİYE ETTİ...

iPhone 6 ve Samsung Galaxy Note 4 kampanyası talihlilerine, İktisatbank’ta düzenlenen bir davet ile telefonları teslim edildi.

İktisatbank'ın, Smart İnternet Bankacılığı’nda işlem yapan müşterilerine yönelik düzenlediği hediye kampanyası yine mutlu etti. iPhone 6 ve Samsung Galaxy Note 4 kazanan talihlilere, 26 Ocak’ta İktisatbank Genel Müdürlük Binasında düzenlenen bir davet ile telefonları teslim edildi.

Davet sırasında kısa bir konuşma yapan İktisatbank Pazarlama Müdürü Ali İhsan Bayar, banka olarak teknolojiyi yakından takip edip, bunu müşteriler için bir “çözüm” kanalı haline getirme yolunda sürekli yatırım yaptıklarını, teknolojinin banka müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için kendilerini sürekli yenilediklerini ifade etti. Şu anda en modern teknolojiyle yaratılmış ve KKTC’nin en hızlı internet bankacılığı hizmeti veren bankası olmanın da haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Bayar, Smart İnternet Bankacılığını kullanan tüm müşterilere de teşekkür etti.

Şube’ye uğramadan, 7 gün 24 saat internet erişimi olan dünyanın her yerinden KKTC içi, Türkiye içi ve Türkiye dışı tüm TL ve Yabancı Para havale işlemleri, TL/Döviz ile Döviz/Döviz alım satım işlemleri, Altın alım satım işlemleri, TL/Döviz/Altın bazlı yatırım işlemleri gibi tüm bankacılık işlemlerine olanak sağlayan Smart İnternet Bankacılığı müşterileri için önümüzdeki dönemlerde de benzeri kampanyaların tekrarlanacağı, Smart İnternet Bankacılığı müşterilerinin hem fiyatlama hem hız hem de hediye olanakları ile kazanmaya devam edeceği müjdesi verildi.

Yayınlanma Tarihi : 29.01.2015