ATM Bankacılığı 3 Yeni NoktadaArşiv

İKTİSATBANK ATM BANKACILIĞI 3 YENİ NOKTASIYLA HİZMETİNİZDE!

Tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için son teknoloji ile donatılan İktisatbank ATM Bankacılığı 3 yeni üyesi ile birlikte hizmet noktalarını arttırmaya devam ediyor.

Kıbrıs'ın her bölgesine yayılmış olan İktisatbank ATM parkı, sahip olduğu ileri düzey teknik altyapı ile haftada 7 gün ve 24 saat kesintisiz servis vermektedir.
 
İktisatbank ATM’leri size daha yakın olabilmek için artık,
  • Lefkoşa Dereboyu Caddesi
  • Ortaköy Lemar
  • Gönyeli Atatürk Caddesi’nde de sizinle...

Fark Yaratan Offside Kabin Tasarımı
Tamamı Offside(Şube Dışı) olarak kurulmuş olan yeni ATM’ler, özel tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuş kabinler içerisinde servis vermektedir. Tasarımı ve içerisinde bulundurduğu teknik detayları ile benzerlerinden ayrılan İktisatbank Offside ATM kabinlerini Kıbrıs’ın Kuzeyinde birçok noktada görebilirsiniz.

ATM Bankacılığı hizmetlerinde kesinti yaşanmaması adına tüm ATM kabinleri son teknoloji elektrik ve internet bağlantı altyapısı ile donatılmaktadır. ATM Kullanım alanı ve çevresi, bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve aydınlatılmıştır.
 
İktisatbank’ın Her Yerde ATM’si Var!
3 yeni noktası ile birlikte İktisatbank ATM Bankacılığı Parkı ada genelinde 26 hizmet noktasına ulaşmıştır. Tüm ATM‘leri; hesaptan para çekme, kredi kartı nakit avans, taksitli nakit avans, hesaptan kredi borcu ödeme, hesaptan kart borcu ödeme, fatura ödeme ve döviz alış-satış işlemleri gibi zengin işlem setiyle hizmet vermektedir.
 
ATM’lerde İktisatbank müşterilerinin yanı sıra diğer banka kartlarına da para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama hizmeti verilmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 02.06.2017