SmartCard Babalar Günü Kampanyası 2017Arşiv

KRAL BABALARA EN KRAL TATİL SMARTCARD’TAN

Babalar Günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, Babasına KKTC’de krallara yakışan 5 yıldızlı bir otelin suitinde unutamayacağı bir tatil hediye edecek kişi siz olun.

SmartCard'ınızla yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanma şansı elde edeceksiniz. Ayrıca alışverişlerinizi kazanmış olduğunuz SmartPuanlarınızla yapmanız durumunda, her 20 puanlık alışverişiniz için 3 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 1 şanslı SmartCard sahibi, Babası ile birlikte 3 gün 2 gece KKTC’deki 5 yıldızlı bir otelde, krallara yakışır şekilde konaklama fırsatı kazanacaktır. 

Kampanya Şartları
  • Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir.
  • Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır.
  • Kampanyadan SmartDiamond, SmartPlatinum, SmartGold ve SmartClassic kart sahipleri yararlanabilecektir.
  • Talihliler 12/06/2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ertesi gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com'da duyurulacaktır.
Kampanya 15/05/2017 – 11/06/2017 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekiliş kampanyasına katılamayacaktır.

İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 15.05.2017 - 11.06.2017

Diğer Kampanyalar