Özel Çocuklarımızla Yeni Yıl EğlencesiArşiv

Özel Çocuklarımızla Yeni Yıl Eğlencesi
İktisatbank, Yeni Yıla Özel Çocuklar ile Merhaba Dedi

İktisatbank, Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezinde eğitim gören engelli öğrenciler için geçen sene olduğu gibi bu sene de "engelsiz" bir yılbaşı eğlencesi organize etti.

Eziç Lefkoşa’da düzenlenen etkinlikte öğrenciler ve veliler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Öğrenciler palyaço gösterisi yanı sıra çeşitli oyunlar oynadılar, popüler şarkılar eşliğinde dans ettiler ve aldıkları yılbaşı hediyeleri ile yeni yıla merhaba dediler. Programı düzenleyen İktisatbank çalışanları da engelliler ve veliler ile birlikte şarkılar eşliğinde dans ettiler.

İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal, engelli bireylerin toplum hayatında yalnız olmadıklarını göstermek ve onlarla birlikte olmak için geçen sene olduğu gibi bu sene de ikinci kez Engelli öğrenciler için bir yılbaşı eğlencesi düzenlediklerini, bundan sonraki yıllarda da bu organziasyonu devam ettirmek istediklerini dile getirdi.

Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Merkezinde eğitim gören 74 öğrenci yanısıra velileri ve İktisatbank çalışanları yılbaşı pastası keserek 2019'a birlikte merhaba dediler.


Yayınlanma Tarihi : 18.12.2018