SmartCard Vergi Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

x3 SmartPuan'LARINIZ İLE BAYRAMDA TATİL FIRSATI...

SmartPos üye işyerlerimizde SmartCard’larınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız 50 ve üzeri puanları 3'e katlıyor,  vade farksız +6 taksit avantajıyla Kurban Bayramında iyi bir tatil planı yapma fırsatı sunuyoruz.

SmartCard kredi kartınızla üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde kazandığınız SmartPuan'ları anlaşmalı acentelerimizden uçak bileti almak için kullanabilirsiniz. Kazandığınız SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi anlaşmalı olduğumuz seyahat acenteleri sayesinde uçak bileti alarak dilediğinizce seyahat edebilirsiniz.

 İlave taksit imkanı anlaşmalı turizm acentelerinin yanısıra birçok SmartPos üye işyerinde halen devam etmekte ve tekil taksitlerde (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi) yararlanılmaktadır.

SmartPuan ile uçak bileti kampanyamız hakkında detaylı bilgi ve anlaşmalı turizm acentelerimiz için tıklayınız.

SmartCard'a özel indirimler ve ilave taksit imkanından faydalanabileceğiniz üye işyerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyamız 10 Ekim 2014 tarihine kadar geçerli olup, Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 18.09.2014 - 10.10.2014

Diğer Kampanyalar