SmartCard Sevgililer Günü KampanyasıArşiv

İHTİYACINIZ OLAN TEK ŞEY... AŞK...

14 Şubat’ta en özel hediyeler SmartCard ile sevenlerin olsun, tüm aşıklar mutlu olsun.

Sevgililer günü için SmartCard ile yapacağınız alışverişlerde hem vade farksız  +3 taksit avantajından yararlanın hem de hafta sonu tatili kazanacak 5 şanslı çiftten biri olun.

Vade Farksız +3 Taksit

"SmartCard ile Vade Farksız +3 Taksit" kampanyası 1 Ocak ile 15 Şubat arasındaki harcamaları kapsamakta ve SmartPOS üye işyerlerinde yapılacak tekil taksitli (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17) tüm alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar, Spor Malzemeleri, Müzik Aletleri, Elektronik Eşya Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekciler, Pastahaneler, Hobi ve Oyuncak Mağazaları, Seyahat Acenteleri ve Oteller, Evcil Hayvan Dükkanları, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları” şeklindedir.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır. Yapılması durumunda avantajlar iptal edilecektir.

5 Çifte Haftasonu Tatili

“5 Çifte Haftasonu Tatili” kampanyası kapsamında ise;  1 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında SmartCard ile yapılacak tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların her 100 TL’si için bir çekiliş numarası belirlenecek ve noter huzurunda yapılacak çekilişle 5 şanslı SmartCard’lı çift, 12-14 Şubat 2016 tarihlerinde 3 gün 2 gece yurtiçi haftasonu tatili kazanacaktır. Ödülden faydalanabilmek için, SmartCard’ınızın iptal edilmemiş ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal veya gecikme durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir. 
İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekilişe katılamayacaktır.
Talihliler 1 Şubat 2016 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve aynı gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com’da duyurulacaktır.

Kampanyalardan SmartCard Classic, Gold, Platinum ve Diamond kartlar yararlanabilecektir.

İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 24.12.2015 - 15.02.2016

Diğer Kampanyalar