SmartCard CIP Lounge HizmetiArşiv

SMARTCARD CIP LOUNGE HİZMETİ SAYESİNDE YERDEN GÖĞE KADAR AYRICALIKLISINIZ...

SmartCard ile artık yerden göğe kadar ayrıcalıklısınız. Ercan Havaalanı’nda kalkış saatinizi beklerken Bosphore CIP Lounge’un konforlu dünyasında birinci sınıf bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Kalabalıktan uzak ve size özel seçkin bir ortamda uçuş saatinizin gelmesini beklemeniz, birbirinden lezzetli ikramları tatmanız, günlük gazete ve dergileri okuyabilmeniz, ücretsiz sunulan tabletlerle internette rahatça gezinmeniz, diğer ayrıcalıkların keyfine varmanız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız deneyimler yaşamanız için  SmartCard müşterisi olarak Bosphore  CIP Lounge’da artık yeriniz hazır.  

SmartCard ile CIP Lounge Hizmeti İmzalanan Protokolle hayata geçti. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik fırsatları ve kampanyaları sizlere sunan İktisatbank, tüm SmartCard sahiplerinin Ercan Havaalanı Bosphore CIP Lounge ayrıcalıklarından faydalanabilmelerini sağladı. İşletmesi Paramaribo Turizm Ltd. tarafından yapılan Ercan Bosphore CIP Lounge’ta düzenlenen işbirliği protokolü imza törenine Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, İktisatbank Yönetim Kurulu Başkanı Mete Özmerter, Pasha Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Erbaş, Bosphore Lounge İşletmecisi Sedat Erbaş, İktisatbank Genel Müdürü Dr. Ahmet Melih Karavelioğlu ve İktisatbank Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Olgun Önal’ın yanısıra iki kurumun üst düzey yöneticileri katıldı.

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 24.12.2014 - 01.03.2017

Diğer Kampanyalar