Okul İhtiyaçları SmartCard ile AlınırArşiv

ADAM OLACAK ÇOCUĞUN OKUL İHTİYAÇLARI SmartCard'TAN...

Eğitim ihtiyaçlarınıza yönelik fırsatlar, krediler ve kampanyalar Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.’de.

SmartCard Kredi Kartı’nız ile alacağınız spor malzemeleri dahil tüm okul ihtiyaçlarınıza vade farksız +6 taksit İktisatbank’tan. Seçeceğiniz tekil taksit vadelerine (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 Aylık) ilave +6 taksit kampanyasından yararlanabileceğiniz mağazalarımızın listesi altta yer almaktadır. 

Kampanya 1 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında SmartCard üye iş yerlerinde yapılacak taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya’ya dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kolej, Akademi ve Üniversite gibi tüm Eğitim Kurumları, Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Spor Malzemeleri ve Aksesuar Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Seyahat Acenteleri, Tur Operatörleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış ve Yazılım Mağazaları, Süpermarketler, Restoranlar, Yayıncılık- Matbaacılık- Kitap ve Kırtasiye Mağazaları, Hediyelik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekciler, Otel ve Konaklama Yerleri, Kuaför ve Güzellik Salonları, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları” şeklindedir.

İktisatbank’tan eğitim ile ilgili sürprizler devam ediyor; Aile bireylerinin ya da sizin eğitim ve öğretiminiz için Eğitim Kurumlarına (Kolej, Üniversite, Master, Doktora, Yurtiçi ve/veya Yurtdışı) yatıracağınız  harç bedellerinin  finansmanı  amacıyla 12 aya kadar vadeli, ödemesi kolay ve bütçenize uygun, düşük faizli Eğitim Kredisi Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.’de.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. şubesi ve Smart Telefon Bankacılığı 444 4 444 hizmetinizde...

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız


Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 01.09.2014 - 30.09.2014

Diğer Kampanyalar