Esnaf Destek Kredisi İktisatbank'taArşiv


KOBİGEM - İKTİSATBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ...


Esnaf Krediniz KOBİGEM – İKTİSATBANK işbirliği iletüm Şubelerimizde sizleri bekliyor.. 36 Ay vade, 0.5625 Faiz ve 3 Ay ertelemeli işini büyüten kredi İktisatbank’ta. Üstelik hem kolay hem de hızlı.

“2016 Esnafa ve Hizmet Sektörüne Yönelik Faiz Destekli Kredi Programı” kapsamında, işletmelere finansal destek sağlanması amacıyla faiz destekli kredi kullanma fırsatı İktisatbank’ta. Mal ve hizmet alımı, işletmeyle ilgili tadilat, enerji verimliliğine dönük yatırım, demirbaş, makine ve teçhizat alımı finansmanları için İktisatbank ve Esnaf elele.

KREDİNİN KAPSAMI VE ŞARTLARI:

  • Minimum 3 ay önce kurulmuş olanlar dahil tüm esnaf ve hizmet sektörü  bu krediden yararlanabilir.
  • Bu programdan yararlanmak isteyen müşterilerimizin faiz ve/veya hibe destek programlarının herhangi birinden son üç (3) yıl içinde yararlanmamış olması gerekmektedir.
  • İlk defa faiz destekli bir krediden yararlanacak olan müşterilere 60,000.-TL’ye kadar kredi 30 gün boyunca öncelikli olarak verilecektir.
  • Daha önce herhangi bir faiz destek programdan yararlanan ve en az 36 aydır başka bir devlet destek kredisinden yararlanmayan müşterilere ise 80,000.-TL’ye kadar kredi 5 Ağustos tarihinden itibaren 30 gün sonra verilebilecektir.
  • Kredi, isteğe göre üç ay ödemesiz 36 aya kadar vadeli olup, kredi geri ödemesi aylık eşit taksitler halinde yapılacaktır.
  • Esnaf Kredisi programında kadın girişimcilere öncelik verilecektir.
  • Kredi “Türk Lirası” para cinsi üzerinden kullandırılır.
  • İşletmeler kayıtlı bulundukları oda, birlik ve/veya meslek kuruluş belgelerini ibraz etmelidir.
KOBiGEM (Küçük Orta Boy İşletmeleri Geliştirme Merkezi) ve Kıbrıs İktisat Bankası LTD. işbirliği ile Esnaf Destek Kredisinden siz de yararlanın, fırsatını kaçırmayın.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için size en yakın Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. Şubesine gelerek konuyla ilgili uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz İktisatbank Telefon Bankacılığı 444 4 444'e iletişim bilgilerinizi bırakın size en yakın şubemizin uzman personeli sizi arasın.


Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 05.08.2016 - 31.10.2016

Diğer Kampanyalar