SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

1 NİSAN TARİHİNDEN SONRA SADECE YENİ SmartCard iLE İŞLEM YAPILABİLECEKTİR...

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Bankacılık Altyapı paketimizden sonra Kredi Kartı Yazılım Paketimizi de yeniledik.
Bu yenileme çalışmasının son aşaması olarak eski Kredi Kartlarının kullanım süresinin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

1 Nisan 2014 SALI gününden itibaren sadece yenilenen SmartCard‘larımız ile hizmet veremeye devam edeceğiz. Size verdiğimiz hizmetlerde kesinti yaşanmaması için bu tarihe kadar yeni kartınızı almış olmanız ve yeni Kart Şifrenizi belirlemiş olmanız gerekmektdir.

 


YENİ SmartCard KULLANIMI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

>> YENİ KARTIM ELİME ULAŞMADI NE YAPMALIYIM?

 • Yenilenen SmartCard'ınız elinize ulaşmamış ise 444 4 444 Smart Telefon Bankacılığı'nı arayarak kartınızın durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

>> YENİ KARTIM ELİME ULAŞTI NE YAPMALIYIM?

 • Kartınızı aktif etmek için tek yapmanız gereken yenilenen SmartCard'ınızın şifresini oluşturmak.
 • Kıbrıs'ta bir ilk olan Smart SMS Bankacılığını kullanarak SmartCard şifrenizi alabilirsiniz. 4440 Smart SMS Bankacılığı ile kart şifresi oluşturma hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • 444 4 444 Smart Telefon Bankacılığı'nı arayarak yenilenen SmartCard'ınıza şifresini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tarafından gerekli güvenlik kontrollerinin yapılmasının ardından, yenilenen teknolojisiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için tasarlanan Sesli Yanıt Sistemimiz aracılığla şifrenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. 444 4 444 Smart Telefon Bankacılığı ve yenilenen Sesli Yanıt Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

YENİLENEN SmartCard HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR:

>> ESKİ HARCAMALARIM NE OLACAK?

 • Eski SmartCard'ınıza ait bütün borç ve alacaklarınız yenilenen SmartCard'ınıza aynı şekilde devredilecektir.

>> ESKİ SmartPuan'LARIM NE OLACAK?

 • Eski SmartCard'ınızı kullandığınız süre içerisinde kazanılmış ve henüz kullanılmamış smartpuan'larınız aynı şekilde yenilenen SmartCard'ınıza devredilecektir.

>> ESKİ OTOMATİK ÖDEME TALİMATIM NE OLACAK?

 • SmartCard'ınıza ait mevcut bütün talimatlarınız otomatik olarak yenilenen SmartCard'ınıza devredilecektir.

>> ESKİ KARTIM NE OLACAK?

 • Yenilenen SmartCard'ınıza şifre oluşturmanızla birlikte eski kartınız otomatik olarak tamamen kullanıma kapatılacaktır. Yeni kartınızı alıp, şifresini oluşturduktan sonra eski kartınızın güvenli bir şekilde imha edildiğinden emin olunuz.

NEDEN YENİ SmartCard?

>> YENİ SmartCard NEDİR?

 • SmartCard yenilendi alışveriş şenlendi, yenilenen SmartCard'larımızın tüm özellikleri keşfetmek için detaylı bilgi içeren sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.
 • SmartCard ile, yurtiçi ve yurtdışında ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın. Üstelik 25 Kişinin ekstresini 2.000 TL'sini biz ödeyelim. Yenilenen SmartCard'a özel Ekstreniz Kanatlarımızn Altında Kampanyamız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • Yenilenen SmartCard ayrıcalığıyla ile tanışmak için SmartCard başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

>> YENİ SmartCard ile YENİ SMART İNTERNET BANKACILIĞI KULLANIMI HAKKINDA!

 • Yenilenen SmartCard ile birlikte, Smart İnternet Bankacılığı'nın bütün özelliklerini tam ve eksiksiz olarak kullanabileceksiniz. Smart İnternet Bankacılığı'nın üstün özelliklerini keşfetmek için tıklayınız.
 • Smart İnternet Bankacılığı Aracılığıyla oluşturacağınız smart sanal kart ile internette güvenli alışverişin keyfini SmartCard ile yaşayacaksınız. Smart Sanal Kart ile tanışmak ve özelliklerini keşfetmek için tıklayınız.

>> YENİ SmartCard ile YENİ SMART ATM ŞUBE KULLANIMI HAKKINDA!

 • Yenilenen SmartCard ile birlikte, Smart ATM Bankacılığı'nın bütün özelliklerini tam ve eksiksiz kullanabilecek, nakit avans çekebilecek ve SmartCard borcunuzu ister hesabınızdan, ister nakit olarak ödeyebileceksiniz.
 • Smart ATM BANKACILIĞI ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Yenilenen SmartCard'ın bütün özelliklerinin, SmartCard ile ilgili sıkça sorulan sorular'ın, kartınızın güvenliği açısından bilgilendirmelerin ayrıca smartATM24 kart ve smart Sanal Kart hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı yer aldığı SmartCard sayfamızı ziyaret ederek SmartCard'ı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Yenilenen SmartCard ile tanışmak için lütfen tıklayınız.

 

Diğer haberleri görmek için lütfen tıklayınız.