Babalar Günü Kampanyası 2018Arşiv

SmarCard Babalar Günü Kampanyası 2018
Babalar Bu Hediyeye Bayılacak

Babalar Günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, Ghost Kato marka bisiklet kazanan şanslı kişi siz olun.

SmartCard'ınızla SmartPOS kullanan üye işyerlerinden yapacağınız, tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanacaksınız.

Kampanya Detayları;

  • Kampanya 01/06/2018 – 17/06/2018 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Çekilişler noter huzurunda yapılacak olup, belirlenecek şanslı SmartCard sahibine hediyesi İktisatbank Genel Müdürlük binasında teslim edilecektir. Çekiliş sadece erkek SmartCard sahipleri arasında yapılacaktır.
  • Babalar Günü Kampanyasına dahil Kuzey Kıbrıs'taki SmartPOS üye işyerleri, “kuyumcular, ayakkabı, giyim, takı ve aksesuar mağazaları, mobilya ve mefruşat, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri, cep telefonu ve bilgisayar satış mağazaları, hediyelik ve turistik eşya mağazaları, kozmetik ürün satıcıları, çiçekçiler, gözlük ve optik ürün satıcıları, kamera ve fotoğraf malzemeleri dükkanları, tuhafiye ve manifatura dükkanları, kuaför ve güzellik salonları“ şeklindedir.
  • Talihli 20/06/2018 Çarşamba günü noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve kurumsal web sitemizde duyurulacaktır.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir. Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır. Kampanyadan Diamond, Platinum, Gold ve Classic SmartCard sahipleri yararlanabilecektir.
  • İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekiliş kampanyasına katılamayacaktır.
  • İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 01.06.2018 - 17.06.2018

Diğer Kampanyalar