Anneler Günü Kampanyası 2017Arşiv

ŞIMARTILMA SIRASI ANNELERDE!

Anneler Günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, annesi ile birlikte KKTC’deki 5 yıldızlı bir otelde güzel bir haftasonu tatili kazanacak 3 şanslı kişiden biri olun.

SmartCard'ınızla yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanacaksınız. Ayrıca seyahat harcamalarınız hariç 20 TL üzeri alışverişlerinizi SmartPuanlarınızla ödeyin, 3 çekiliş hakkı kazanın.

Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir. Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır. Kampanyadan Diamond, Platinum, Gold ve Classic SmartCard sahipleri yararlanabilecektir. Kampanyasına dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekçiler, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları, Kamera ve Fotoğraf Malzemeleri Dükkanları, Tuhafiye ve Manifatura Dükkanları, Kuaför ve Güzellik Salonları“ şeklindedir.

Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 3 şanslı SmartCard sahibi, Anneleri ile birlikte 3 gün 2 gece KKTC’deki 5 yıldızlı bir otelde konaklama tatili kazanacaktır.

Kampanya 10/04/2017 – 08/05/2017 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekiliş kampanyasına katılamayacaktır.

Talihliler 10/05/2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ertesi gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com'da duyurulacaktır. İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 10.04.2017 - 08.05.2017

Diğer Kampanyalar