SmartCard Yılbaşı Taksit KampanyasıArşiv

SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
SmartCard’ın Yılbaşı Avantajları Devam Ediyor

Tüm yılbaşı alışverişlerinize vade farksız +5 taksit avantajı SmartCard’tan. 10 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız harcamalarınızda +5 taksit fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayları;

  • SmartPOS sahibi üye işyerlerinde yapılacak tüm tekil taksitli (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi ile) alışverişleri kapsamaktadır.
  • Kampanyadan, SmartDiamond, SmartPlatinum, SmartGold ve SmartClassic kart sahipleri yararlanabilecektir.
  • +5 taksit kampanyasına dahil SmartPOS üye işyerleri, “kuyumcular, ayakkabı, giyim, takı ve aksesuar mağazaları, mobilya ve mefruşat, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri, cep telefonu ve bilgisayar satış mağazaları, hediyelik ve turistik eşya mağazaları, kozmetik ürün satıcıları, çiçekçiler, gözlük ve optik ürün satıcıları, kamera ve fotoğraf malzemeleri dükkanları, tuhafiye ve manifatura dükkanları, kuaför ve güzellik salonları“ şeklindedir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir. Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır.
  • İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 10.12.2018 - 31.12.2018

Diğer Kampanyalar