SmartCard Neo

SmartCard Neo
KKTC’nin Yıllık Aidatı Olmayan İlk Kredi Kartı SmartCard Neo

SmartCard Neo kredi kartınız ile ister nakit ister taksitli alışveriş yapabilirsiniz. SmartCard Neo kredi kartınız ile tüm İktisatbank ATM Bankacılığı'ndan nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.

SmartCard Neo kredi kartı ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz. SmartCard Neo kredi kartı yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar.

Üstelik SmartCard Neo KKTC’nin yıllık aidatı olmayan ilk kredi kartı. SmartCard Neo'da yıllık kart aidatı yok ama artısı çok. SmartCard Neo ile taksit imkanlarından yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden alabilir, ödemelerinizi son ödeme tarihine kadar faizsiz erteleyebilirsiniz.

SmartCard Neo kredi kartınız ile tüm İktisatbank ATM Bankacılığı'ndan nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.