SmartCard ile Aşkınıza Özel Roma TatiliArşiv

İHTİYACINIZ OLAN TEK ŞEY... AŞK...

Sevgililer günü için SmartCard ile yapacağınız alışverişlerde hem vade farksız  +3 taksit avantajından yararlanın hem de Roma tatiline özel uçak konforu ve keyfiyle gidecek 3 şanslı çiftten biri olun.

Bitmedi... Sosyal Medyada kampanyamızı paylaşanlar arasında yapacağımız çekilişle bir çiftimizi de KKTC’nin beş yıldızlı bir otelinde, Sevgililer Günü programı dahil, 3 gün 2 gece ağırlıyoruz. SmartCard’ın büyülü avantajlarından çok daha fazla yararlanmak için hemen siz de bir SmartCard sahibi olun.

"SmartCard ile Vade Farksız +3 Taksit" kampanyası 1 Ocak ile 09 Şubat arasındaki harcamaları kapsamakta ve SmartPOS üye işyerlerinde yapılacak tekil taksitli (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17) tüm alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar, Spor Malzemeleri, Müzik Aletleri, Elektronik Eşya Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekciler, Pastahaneler, Hobi ve Oyuncak Mağazaları, Seyahat Acenteleri ve Oteller, Evcil Hayvan Dükkanları, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları” şeklindedir.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır. Yapılması durumunda avantajlar iptal edilecektir.

“3 Çifte Roma Tatili” kampanyası kapsamında ise 5 Ocak ile 09 Şubat tarihleri arasında SmartCard ile yapılacak tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların her 100 TL’si için bir çekiliş numarası belirlenecek ve noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 3 şanslı SmartCard’lı çift, 24/03/2017 – 26/03/2017 tarihlerinde (Cuma, Cumartesi, Pazar dönüş) 3 gün 2 gece Roma tatili kazanacaktır. Sosyal Medyada kampanyamızı paylaşanlar arasında yapacağımız çekilişle de KKTC’nin beş yıldızlı bir otelinde, Sevgililer Günü programı dahil, 3 gün 2 gece ağırlıyoruz.  
Roma tatili Ödülüden faydalanabilmek için SmartCard’ınızın iptal edilmemiş ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal veya gecikme durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir.
İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekilişe katılamayacaktır.

Talihliler 10 Şubat 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ertesi gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com’da duyurulacaktır.

Kampanyalardan SmartDiamond, SmartPlatinum ve SmartGold kartlar yararlanabilecektir.

İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 05.01.2017 - 08.02.2017

Diğer Kampanyalar