SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Size Özel Mobil Uygulama
Size Özel Mobil Bankacılık Uygulaması İktisatMobil

Size Özel Bankacılık deneyimini yaşamanız için teknolojiyle yarışmaya devam ediyoruz.

Kıbrıs’ın ilk gerçek mobil bankacılık deneyimini yaşamanız için özel olarak tasarlanan, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak İktisatMobil hizmetinizde.

İktisatMobil uygulaması girişinde şifre hatırlama derdinden kurtulmanız için tasarlanan ÇizGir özelliğiyle, kendinize özel kodunuzu belirleyebilir ve girişlerinizde kullanabilirsiniz.

KKTC’nin her bölgesine yayılan Şube ve ATM ağımıza ulaşmak İktisatMobil ile çok daha kolay. Telefonunuzun yer belirleme özelliği sayesinde size en yakın Şube ve ATM’yi uygulama içerisinde görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

İktisatbank'ın Mobil Bankacılık Uygulaması ana ekranında bütün varlık bilgilerinizi kontrol edebilecek ve yine ana ekranda yer alan son 10 işlem ekranı sayesinde bütün bankacılık işlemleriniz kontrolünüzde kalmaya devam edecek.

İktisatMobil Uygulaması kullanan müşterilerimize özel olarak hazırlanan bilgilendirme bölümümüz sayesinde, İktisatbank'ın gerçekleştirdiği bütün işlemlerdeki komisyon&ücret bilgilerine anında ulaşabileceksiniz.

Bunların yanında anında kredi, mevduat hesaplamaları ve döviz kuru çevirme aracımızla yatırımlarınızı şekillendirmeniz artık çok daha kolay.

Üstelik İktisatMobil'de tüm bankacılık işlemleri ücretsiz!

Size Özel Mobil Uygulama