SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Kariyer Politikamız
İktisatbank Kariyer Politikamız

İktisatbank insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları Biriminin stratejik bir rolü vardır. İktisatbank stratejik kararlarında etkin bir yapıdadır. İnsan Kaynakları Birimi İktisatbank hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle iş birliği içinde çalışmalarını yürütür.

Yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda İktisatbank personeli kendi kariyer planını belirlemektedir. Bu çalışmalarla İktisatbank yöneticilerini kendi içinden yetiştiriyor.

Yetkinlik çalışmasıyla personel seçme ve yerleştirme, kariyer fırsatları ve terfileri belirlemektedir. Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi, kariyer planlarının oluşturulması İnsan Kaynakları Biriminin temelini oluşturur.

İktisatbank olarak çalışanları desteklemek motivasyon ve iş tatmini yaratmak için eğitimlere önem verilmektedir. 

Çalışanların Kariyer Planlamasına Uygun Verilen Eğitimler

İşe Başlama Eğitimleri: Göreve yeni başlayan İktisatbank çalışanlarının pozisyonlarına uygun olarak aldıkları eğitimleridir.

Yönetici Geliştirme Eğitimleri: Orta ve üst düzey yönetici kadrosuna verilen eğitimler, yöneticilerimizin yönetim beceri ve yetkinliklerini geliştirmeye yönelik olarak tasarlanan özel programlardan oluşmaktadır.

Kişisel Gelişim Eğitimleri: Çalışanlarımızın farklı yetkinliklerini geliştirmek amacıyla tasarlanan eğitimlerdir.

Uluslararası Eğitim ve Konferanslar: İktisatbank çalışanlarının sektöre yönelik gelişimleri yakından takip edebilmesi amacıyla, yurtdışındaki konferans ve eğitimlere katılımları sağlanır.

Diğer: KKTC Bankalar Birliği eğitimleri ve İktisatbank tarafından sağlanan diğer eğitimlerdir.

İktisatbank terfi dikey ve yatay yönde olabilir. Yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirmektedir. Terfi almak için çalışanların görev tanımının gerektirdiği bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması gerekir.