SmartCard'tan İstanbul için Son ÇağrıArşiv

YILBAŞI ALIŞVERiŞLERiNiZi SmartCard iLE YAPIN, iSTANBUL'A GiDiŞ DÖNÜŞ UÇAK BiLETi KAZANACAK 50 ŞANSLI KiŞiDEN BiRi OLUN...

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik fırsatları ve kampanyaları sizlere sunan İktisatbank'tan SmartCard kredi kartı kullananları uçurtan kampanya. Yılbaşı alışverişlerinizi SmartCard ve +6 Taksit avantajı ile yapın siz de kazanın.

Şanslı mısınız? 100 TL ve üzeri harcama yapan 50 kişiye İstanbul’a gidiş-dönüş uçak bileti SmartCard’tan hediye. 5 Ocak, 2015 tarihine kadar kartınızla yapacağınız en az 100 TL’lik her alışveriş için 50 biletten birini kazanma şansını yakalayın.

Daha sonra ödemek ister misiniz? +6 taksit kampanyası devam ediyor. Faydalanmak için, alışveriş anında işyeri yetkilisine tek sayılı bir taksitle alıiveriş yapmak istediğinizi bildirin, 6 ek taksit de Smartcard’ınız versin. Örneğin, 3 taksitli bir alışveriş yaparsanız, bu alışveriş ekstrenize 9 taksit olarak yansıyacaktır. Eğer +6 taksit istemiyorsanız, çift sayılı bir taksit imkanı seçebilirsiniz. Örneğin 4 taksitli bir alışveriş yaparsanız, bu ekstrenize aynı şekilde 4 taksit olarak yansıyacaktır.

Eski SmartPuan’larım nerede? Bir önceki kartınızdan devredilmemiş SmartPuan’ınız var ise, fark bu ay ekstrenizde yansıtılıyor. Ayrıca, puanlarınızı tüm işyerlerinde anında kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Her puanınızı 1 TL olarak alışveriş anında kullanabileceğiniz gibi, en az 44 puanınız var ise uçak bileti alışverişlerinde 3 katı olarak da faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı seyahat acentelerinden alacağınız uçak biletleri için yapacağınız harcamada kullandığınız puanları 3le çarpıp farkını hediye olarak SmartCard’ınız vermeye devam ediyor.

SmartCard ile İstanbul için Son Çağrı Kampanyası Detayları.
  • 5 Ocak 2015 tarihine kadar SmartCard’la yapılan alışverişler sonucu, noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 50 kişiye İstanbul’a gidiş-dönüş uçak bileti hediye edilecektir.
  • Kampanya kapsamında SmartCard'la yapılacak her 100 TL için bir çekiliş numarası kazanma şansı elde edilecektir.
  • İstanbul bileti kazanan talihliler, kazandıkları biletleri 31 Mart 2015 tarihine kadar kullanmak zorundadırlar. Uçaklardaki kontenjan sayılarımızı ve doluluk oranlarını da gözönünde bulundurularak erken rezervasyon avantaj olacaktır.
  • Kampanya'dan her bir SmartCard'lı en fazla bir adet İstanbul'a gidiş-dönüş uçak bileti kazanabilecektir.
  • Talihliler 7 Ocak 2015 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek ve aynı gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com'da duyurulacaktır.
  • Vade Farksız +6 Taksit imkanından tekil taksitlendirme (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi) durumunda faydalanılabilecektir.
  • Taksit kampanyamız 14 Kasım tarihinden itibaren aktif edilmiş olduğundan, tekil taksitlendirme yapacağınız tüm alışverişleriniz, Bankamız tarafından, vade farkı olmaksızın işlem günü günsonunda +6 taksit ilavesi yapılacaktır. Dolayısıyla, +6 taksit alışveriş anında sliplerde görülmeyecek ancak ekstreye yansıyacaktır. İşlemlerini izlemek isteyen SmartCard müşterilerimiz, günsonundan sonra dönem içi hareketlerinde bilgileri görebileceklerdir.
  • Kampanyamız, 14 Kasım 2014 - 5 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 14.11.2014 - 05.01.2015

Diğer Kampanyalar