SmartCard ile CIP Lounge HizmetiArşiv

SmartCard CIP Loung Hizmeti

SMARTCARD İLE CIP LOUNGE HİZMETİ SAYESİNDE YERDEN GÖĞE KADAR AYRICALIKLISINIZ

Ercan Havaalanı’nda kalkış saatinizi beklerken Bosphore CIP Lounge’un konforlu dünyasında birinci sınıf bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Kalabalıktan uzak ve size özel seçkin bir ortamda uçuş saatinizin gelmesini beklemeniz, birbirinden lezzetli ikramları tatmanız, günlük gazete ve dergileri okuyabilmeniz, ücretsiz sunulan tabletlerle internette rahatça gezinmeniz, diğer ayrıcalıkların keyfine varmanız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız deneyimler yaşamanız için  SmartCard müşterisi olarak Bosphore  CIP Lounge’da artık yeriniz hazır. 

Bosphore CIP Lounge kullanım koşulları aşağıdaki gibidir;

  • Ücretsiz / indirimli giriş hakkına sahip olmak için son ekstrenizin 3.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Kazanmış olduğunuz giriş haklarınızı kendiniz için kullanabileceğiniz gibi, misafirleriniz için de kullanabileceksiniz. Örneğin; 2 adet hak ettiğiniz ücretsiz giriş hakkınız varsa siz ve misafiriniz ücretsiz bu iki adedi kullanabileceksiniz.
  • Yıllık ücretsiz kullanım hakkını dolduran Diamond, Platinum ve Gold kart müşterilerimiz, daha sonraki girişlerinde 60 TL ödeyerek lounge hizmetinden faydalanmaya devam edebilirler.
  • 7 yaşını doldurmamış olan çocukların girişleri ücretsizdir.
  • Ücretsiz girişlerde, giriş bedeli peşin ödenecek olup, izleyen hafta içerisinde kartınıza iade edilecektir.
  • Yılın belli zamanlarında (Bayram, Yılbaşı gibi) 15 günlük süreler halinde Bosphore Fast Track hızlı geçişten tüm SmartCard sahipleri ücretsiz yararlanabileceklerdir. İlgili tarihler ayrıca SMS, sosyal medya ve kurumsal web sitemiz aracılığı ile duyurulacaktır.
Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Kart

Ekstre Tutarı

Yıllık Hak

Sınırsız Özel İndirim

Diamond

3.000 TL ve üzeri

12

60 TL

Platinum

3.000 TL ve üzeri

6

60 TL

Gold

3.000 TL ve üzeri

4

60 TL

Classic

-

-

60 TL

Neo

-

-

60 TL

 

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 12.10.2017 - 30.04.2018

Diğer Kampanyalar