SmartCard Babalar Günü KampanyasıArşiv

EN İYİ, EN DAYANIKLI, EN GÜÇLÜ BABALARA FORMULA 1 YARIŞINI YERİNDE İZLEME FIRSATI...

Babalar günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, birçok babanın hayali olan Formula 1 yarışlarını izlemek için İtalya’da yapılacak Grand Prix’ye babasıyla gidecek şanslı SmartCard sahiplerinden biri olun.

Kampanya kapsamında 28 Mayıs  – 28 Haziran 2016 tarihleri arasında SmartCard'ınızla yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanma şansı elde edeceksiniz.
Ayrıca alışverişlerinizi kazanmış olduğunuz SmartPuanlarınızla yapmanız durumunda, her 20 puanlık alışverişiniz için 3 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı SmartCard sahipleri Babaları ile birlikte günlük tüm ulaşım ve konaklama giderleri de dahil olmak üzere İtalya’da düzenlenecek Formula 1 Grand Prix’ine katılma fırsatı yakalayacaktır.


Vade Farksız +3 Taksit İmkanı Devam ediyor...

Ayrıca SmartCard üye iş yerlerinde yapılacak tüm alışverişlerinizde vade farksız +3 taksit imkanından tekil taksitlendirme (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi) durumunda faydalanabileceksiniz. Kampanyaya dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar, Spor Malzemeleri, Müzik Aletleri, Elektronik Eşya Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekciler, Pastahaneler, Hobi ve Oyuncak Mağazaları, Seyahat Acenteleri ve Oteller, Evcil Hayvan Dükkanları, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları” şeklindedir.

Kampanyalardan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal , gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir.

Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, Yapılması durumunda avantajlar iptal edilecektir. Kampanyalardan SmartCard Classic, Gold, Platinum ve Diamond kartlar yararlanabilecektir.
Bu kampanyaya İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamayacaktır.
Talihliler 2 Temmuz 2016 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve ayni gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com'da duyurulacaktır.

İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 28.05.2016 - 26.06.2016

Diğer Kampanyalar