SmartCard Anneler Günü KampanyasıArşiv

ANNELER GÜNÜ'NDE SmartCard iLE YAPTIĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLERE +6 TAKSİT “Smart’tan”...

Kampanya 2 Mayıs - 12 Mayıs tarihleri arasında SmartCard üye iş yerlerinde yapılacak taksitli alışverişlerde geçerlidir.

SmartCard Anneler Günü Kampanyası tekil taksitlendirme (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi) durumunda faydalanılabilecektir.

Anneniz için kampanyaya dahil dilediğiniz SmartPOS üye işyerinde, dilediğiniz tutarda alışveriş yapma ve SmartCard’dan +6 taksit fırsatından faydalanmayı unutmayın.

31 Mayıs'a kadar SmartCard'ınızla yapacağınız alışverişlerinizin 2000 TL'sini geri kazanma şansınız “Ekstreleriniz Kanatlarımız Altında” kampanyası ile ayrıca devam ediyor.

Kampanya’ya dahil SmartPOS üye işyerleri;

“Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Spor Malzemeleri ve Aksesuar Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Seyahat Acenteleri, Tur Operatörleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Süpermarketler, Restoranlar, Kitap ve Kırtasiye Mağazaları, Hediyelik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekciler, Otel ve Konaklama Yerleri, Kuaför ve Güzellik Salonları, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları” şeklindedir. 

Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, yapılması durumunda taksitlendirme iptal edilecektir.

Kıbrıs İktisat Bankası Limited, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi için Smart Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayabilirsiniz.

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 01.02.2014 - 31.05.2014

Diğer Kampanyalar